Close

Çatalçeşme Evden Eve Nakliyat

Çatalçeşme evden eve nakliyat, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde bulunan eşyaları teknolojik araç modelleri ile sigortalı olarak taşımaktadır.

Çatalçeşme Evden Eve Nakliyat Şirketi

Çatalçeşme evden eve nakliyat, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde bulunan eşyaları teknolojik araç modelleri ile taşımaktadır. Taşıma işlemleri ise bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca mobilyalar, raf sistemleri veya eşya dolapları kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firmamız gerek montaj gerekse demontaj sırasında yüzeylerin zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca tüm eşyalar için sunulan sigortalı taşımacılık desteği sayesinde maddi kayıplar ile karşılaşılması söz konusu değildir. Çatalçeşme evden eve nakliye, İstanbul’un tüm ilçelerine de 5 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Söz konusu bu ekipler eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Alınan onaydan sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır.

 

Çatalçeşme Ev Taşıma

Çatalçeşme ev taşıma hizmetleri alanında uzman olan personeller ile verilmektedir. Her türlü eşya tek seferde yeni adreslere götürülmektedir. 5+1 gibi büyük daireler içinde depolama alanları geniş olan kamyonlar tahsis edilmektedir. Çatalçesşme ev taşıma ekipleri içerisinde yer alan marangoz ustaları sayesinde mobilyaların ve koltuk takımlarının montajı da profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca firmamıza ait olan kamyon ve kamyonet gibi araçlar, ofis, ev veya şirket taşımacılığı hizmetlerine özel olarak dizayn edilmiştir. Yükleme, boşaltma gibi uygulamalar sırasında eşyaların zarar görme ihtimali bulunmamaktadır. Çatalçeşme taşımacılık, ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Firmamızın en önemli özelliği ise paketleme, montaj gibi işçilikleri ücretsiz bir şekilde yapmasıdır. Yine kat yüksekliği fazla olan binalar için asansörlü araç modelleri temin edilmektedir. Bu araçlar sayesinde nakil işlemleri çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

 

Çatalçeşme Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çatalçeşme evden eve nakliyat fiyatları, 1+1, 2+1 gibi dairelerin oda sayılarına veya eşya miktarlarına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her halükarda ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Mahalleler arası evden eve nakliyat hizmetleri içinde araç ücreti talep edilmemektedir. Çatalçeşme ev taşıma firmamız kurumsal bir hizmet anlayışı sayesinde tüm müşterilerini memnun etmektedir. Parça eşyalar, tekli yataklar veya çeyiz takımları da firmamız tarafından istenilen adreslere kadar ulaştırılmaktadır. Teslimatlar ise günün ve saatinde yapılmaktadır. Herhangi bir gecikme yaşanması söz konusu değildir.

0530 165 5730