Close

Çarşıkapı Evden Eve Nakliyat

Çarşıkapı evden eve nakliyat şirketi ile taşıma işlemleri güvenle gerçekleştirilir. Çarşıkapı nakliyat firmamız ev ofis taşıma hizmeti sunar.

Çarşıkapı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Çarşıkapı nakliyat hizmetleri sayesinde taşıma işlemleri daha kısa ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız yıllardır ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine de anlık olarak araç desteği sağlanmaktadır. Ev eşyaları, ofis mobilyaları veya koltuk takımlar özenle paketlenmektedir. Nursoy İstanbul evden eve nakliyat firmamız sevkiyat sırasında yüzeylerin zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Çarşıkapı evden eve nakliye sektörün beklentisi olan hizmet kalitesine sahip bir firmadır. Teslimatlar en geç 24 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız 1+1, 2+1 ve 1+0 gibi küçük dairelerin taşınması için talep edilen ücretlere yüzde 10 indirim yapmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine hem araç hem ekspertiz hem de ekip desteği sağlanmaktadır.

 

Çarşıkapı Asansörlü Nakliyat

İnsan gücüne ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen taşımacılık hizmetleri hem daha güvenli hem de daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız yüksek katlarda bulunan eşyalarında sürekli insan gücüne maruz kalmaması açıdan Çarşıpakı asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamızın bünyesinde yer alan vinç sistemleri sayesinde taşıma işlemleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçe, mahalle ve semtine de asansör desteği sağlanmaktadır. Yine yüksek katlı ofisler ve şirketler içinde Çarşıkapı asansörlü nakliye hizmeti verilmektedir. Tüm eşyalar alınmış önlemlere rağmen zarar görmeleri durumunda yaşanan maddi kayıplara karşı sigortalanmaktadır. Hazırlanan nakliye sözleşmesi sayesinde müşterilerimize güven verilmektedir. Ayrıca şehirler arası nakliye, şehir içi nakliye ve parça eşya taşıma, ev taşıma gibi hizmetlerde sadece kapalı kasa araçlar ile sağlanmaktadır. Firmamız her zaman önceliğini ise eşya güvenliğine vermektedir.

 

Çarşıkapı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çarşıkapı evden eve nakliyat fiyatları eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1+1 daireler için talep edilen tutarlar ile 4+1 daireler istenen tutarlar birbirinden farklıdır. Firmamız ise eşya sayısı ve dairelerin büyüklüğü ne olursa olsun her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca yakın güzergahlar ya da parça taşıma sevkiyatları için de kesinlikle yakıt parası alınmamaktadır. Firmamız her zaman ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

0530 165 5730