Close

Çapa Evden Eve Nakliyat

Çapa evden eve nakliyat ofis taşıma, parça eşya taşıma ve ağır yük taşıma gibi hizmetlerini ucuz fiyatlarla sigorta sözleşmeli olarak sunar.

Çapa Evden Eve Nakliyat Şirketi

Çapa evden eve nakliyat ofis taşıma, parça eşya taşıma ve ağır yük taşıma gibi hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir. Firmamız Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere de anlık araç desteği sağlamaktadır. Paketleme, montaj gibi uygulamalar ise sadece alanında profesyonel olan ekipler tarafından yapılmaktadır. Firmamız öncellikle mobilyaları, beyaz eşyaları ve mutfak araç gereçlerini hassasiyet ile paketlemektedir. Daha sonra ise paketlenen tüm eşyalar sistematik bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Gerek yükleme gerekse boşaltma sırasında eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Çapa evden eve nakliye, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı ve büro taşımacılığı gibi alanlarda da her türlü desteği sunmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde çeşitli depolama alanlarına sahip olan araç modelleri yer almaktadır.

 

Çapa Nakliyat Firmaları

İstanbul’da yaşayan bireyler düzenli olarak Çapa nakliyat firmaları arayışına girmektedir. Özellikle de yaz aylarında yaşadığı ilçede değişikliğe giden müşterilerimiz için 7/24 araç desteği sunulmaktadır. Ofislerde veya daireler bulunan mobilyalar sıfır risk ile taşınmaktadır. Kesinlikle eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Çapa nakliyat firmaları piyasa şartlarına göre abartı ücretler istememektedir. Aksine müşterilerimize özel yüzde 20’ye varan indirimler de yapılmaktadır. Firmamız komisyon üzerinden iş almamakta ve kesinlikle iş vermemektedir. Ayrıca Çapa evden eve taşımacılık şirketimiz 1+1 ve 2+1 gibi küçük daireleri maksimum 6 saat içerisinde taşımaktadır. Firmamız talep edilen adreslere de en geç 24 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Müşterilerimizin eşyaları dairelerin odalarına kadar yerleştirilmekte ve kesinlikle müşterilerimize zahmet çıkarmamaktadır.

 

Çapa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çapa evden eve nakliyat fiyatları 1000 Türk Lirasından başlamaktadır. Bu rakam ise eşya sayısına, binaların büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız eşya sayısı ne olursa olsun ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şirket eşya taşıma hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Çapa’da 5+1 gibi büyük daireler içinde depolama açısından geniş olan kamyon ve kamyonet gibi araçlar tahsis etmektedir. Bu sayede firmamız taşıma işlemlerini daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca tüm eşyaları tek seferde yeni adrese götürmektedir

0530 165 5730