Close

Çağlayan Evden Eve Nakliyat

Çağlayan evden eve nakliyat şirketi İstanbul çağlayan nakliyat firması olarak şehir içi taşımacılık ve şehirler arası nakliye hizmeti sunar.

Çağlayan Evden Eve Nakliyat

Avrupa yakasının tüm ilçelerine 1 iş günü içerisinde ulaşan Çağlayan evden eve nakliyat firması, müşteri memnuniyeti her koşulda sağlamaktadır. Taşınması talep edilen eşyalar uzman ustalar tarafından ambalajlanmaktadır. Bu sayede hem sevkiyat hem de yük güvenliği sağlanmaktadır. Firmamız müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır. 1+1 gibi küçük daireler ise parça eşya taşıma adı altında boşaltılmaktadır Dolasıyla tüm aracın maliyeti tek bir kişiye yıkılmamaktadır. Çağlayan evden eve nakliye firmamız, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve büro taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca yüklerin zarar görmemesi içinde her türlü önlem alınmaktadır. Mobilyalar, eşya dolapları veya ranzalar marangoz ustalarımız tarafından uygun odalara monte edilmektedir.

 

Çağlayan Evden Eve Nakliye Şirketi

Çağlayan ev taşıma firmamız, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireleri çok kısa bir süre içerisinde yeni adreslere ulaştırmaktadır. Ev nakliye hizmetleri kapalı kasa kamyonetler ile verilmektedir. Ayrıca firmamız hem ev hem de ofis taşıma uyguları için profesyonel ekip desteği sağlamaktadır. Bu ekipler tüm mobilyaların, beyaz eşyaların ve ofis malzemelerinin montajını gerçekleştirmektedir. Çağlayan ev taşıma, parça eşya taşıma ve ofis taşıma gibi hizmetlerin tamamına özel nakliye sigortası hazırlanmaktadır. Müşterilerimiz bu sayede en ufak bir maddi zarar ile karşılaşmamaktadır. Çağlayan evden eve nakliye firması sayesinde de küçük ev eşyaları da aynı gün içerisinde istenilen ilçelere ulaştırılmaktadır. Özellikle de rezidans gibi büyük projeler içinde asansör desteği sunulmaktadır.

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çağlayan evden eve nakliye fiyatları farklılık göstermektedir. Bu farklılığın sebebi eşya sayısı, eşya tonajı ve dairelerin büyüklüğüdür. Ancak firmamız her koşulda müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Örneğin Okmeydanı gibi yakın ilçeler için düzenlenen sevkiyatlar için araç masrafları talep edilmemektedir. Bununla birlikte firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sunmaktadır. Çağlayan ev taşıma hizmetleri sayesinde müşterilerimiz en çok dert ettiği nakliye süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız İzmit, Ankara gibi bölgelere de sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. 5+1 gibi büyük daireler ise Türkiye’nin 81 iline taşınmakta ve şehirlerarası nakliye hizmetleri de makul rakamlarla verilmektedir.

0530 165 5730