Close

Çağaloğlu Evden Eve Nakliyat

 0532 622 6260

Cağaloğlu evden eve nakliyat firmamız, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin çeşitli illerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. 1+1, 2+1 veya 4+1 gibi küçük büyük tüm daireler maksimum 6 saat içerisinde boşaltılmaktadır. Taşıma işlemleri tamamen uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Kesinlikle eşyaların zarar görme veya deforme olma riski bulunmamaktadır. Cağaloğlu evden eve nakliyat ekipleri, güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlayabilmek için her türlü önlemi almaktadır. Buzdolapları, çamaşır makineleri, mobilyalar ve perdeler kaliteli naylonlar ile paketlenmektedir. Firmamız paketlenen tüm eşyaları düzenli bir şekilde araca yüklemektedir. Özellikle de yükleme sırasında eşyaların sert darbelere maruz kalması da engellenmektedir.

 Cağaloğlu Asansörlü Nakliyat

Firmamız, eşya taşıma sektörünün en kaliteli ve en ucuz hizmetini veren nakliye şirketlerinden biridir. Modern ve teknolojik araç modellerimiz sayesinde taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca rezidanslar, yüksek katlı binalar veya ofisler için Cağaloğlu asansörlü nakliyat desteği sağlanmaktadır. Firmamız tüm eşyaları vinç sistemleri ile istenilen katlara kadar çıkarabilmektedir. Ayrıca şirket taşımacılığı, ofis taşımacı ve ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir.

Cağaloğlu Nakliyat

Cağaloğlu nakliyat, her zaman müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Yeni ofis veya dairelere getirilen mobilyalar uzman personellerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde monte edilmektedir. Montaj işlemleri müşterilerimizin talep edildiği şekilde yapılmaktadır. Ayrıca 1+1 gibi küçük daireler içinde hem de araç hem de ekip desteği sunulmaktadır. Cağaloğlu nakliyat, İzmit, Bursa veya Kocaeli gibi şehirler içinde sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Parça eşyalar maksimum 3 iş günü içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız kesinlikle müşterilerini hiçbir konuda mağdur etmemektedir. Özellikle de ev taşıma hizmetlerine özel sigortalı nakliye desteği de sunulmaktadır.

Cağaloğlu  Evden Eve Nakliyat

Firmamıza ulaşan tüm talepler anında değerlendirilmektedir. Cağaloğlu evden eve nakliyat makul rakamlar ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca paketleme, montaj, taşıma veya odalara yerleştirme gibi işçilikler için ek ücret talep edilmemektedir. Firmamız şirket taşıma, banka taşıma gibi kurumsal alanlarda da faaliyet göstermektedir. Cağaloğlu nakliyat sayesinde taşıma sürecinde müşterilerimiz en ufak bir stres veya sorun ile karşılaşmamaktadır. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

 

Cağaloğlu evden eve nakliyat

 

 

0530 165 5730