Close

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlarla almak isteyen müşterilerimiz Caddebostan evden eve nakliyat firmasını tercih etmektedir. Firmamız ofis taşıma, parça taşıma ve ev taşıma gibi alanlarda profesyonel bir destek sunmaktadır. Ayrıca taşıma, paketleme veya montaj gibi uygulamalar sırasında en küçük bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Caddebostan evden eve nakliyat, 1+1, 2+1 gibi daireleri mümkün mertebe en kısa süre içerisinde taşımaktadır. Firmamız tüm eşyaları hassasiyet kuralları çerçevesinde paketlenmektedir. Ayrıca paketleme işlemlerinde kaliteli ambalajlar kullanılmaktadır. Bu sayede yüklerin en küçük bir darbeye maruz kalsa bile zarar görmesi engellenmektedir. İstanbul başta olmak üzere farklı il veya ilçelere de taşımacılık desteği sunulmaktadır.

 

Caddebostan Ofis Taşıma

Firmamız Kadıköy gibi yakın ilçelere maksimum 4 saat içerisinde araç yönlendirmektedir. Caddebostan ofis taşıma hizmetleri adı altında bürolar, dükkanlar ve eşya mağazaları kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız kurumsal taşımacılık sektörüne özel olarak üretilmiş olan araç modelleri sayesinde müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca Caddebostan ofis taşıma faaliyetleri sadece kapalı kasa kamyon veya kamyonetler ile verilmektedir. Uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilen montaj işlemleri sayesinde de yeni düzenin daha hızlı bir şekilde kurulması sağlanmaktadır.

 

Caddebostan Asansörlü Nakliyat

Caddebostan asansörlü nakliyat firmamız, yüksek katlı şirketleri, ofisleri veya evleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca bu tür binalar için vinç desteği de sağlamaktadır. Bu sistemler sayesinde 25 kat yükseklikte bulunan daireler bile çok kısa süre içerisinde taşımaktadır. Caddebostan asansörlü nakliyat fiyatları da makul rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız kesinlikle müşterilerini mağdur etmemekte ve yüzde 20’ye kadar indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca kesinlikle asansör kullanılıyor diye absürt fiyatlar talep edilmemektedir.

 

Caddebostan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye fiyatları ortalama 1000 5000 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Caddebostan evden eve nakliyat firmamız ise her daim ucuz bir hizmet sunmaktadır. Talep edilen tüm ilçelere ise ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bu sayede müşterilerimize daha doğru bir bilgi verilmektedir. Konu hakkında firmamız ile iletişime geçebilir ve evlerinizde bulunan eşyaları kısa bir süre içerisinde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız eşya sayılarına uygun araçlarda tahsis etmektedir.   

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

 

0530 165 5730