Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Büyükdere Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ev Nakliye -  0532 622 6260
Close

Büyükdere Evden Eve Nakliyat

 0532 622 6260

Büyükdere evden eve nakliyat firmamız, evlerde, ofisler ya da şirketlerde bulunan eşyaların profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Taşıma işlemlerinde kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Tüm yükler, mobilyalar, beyaz eşyalar özenle paketlenmektedir. Ayrıca firmamız müşterilerimizin daha zahmetsiz bir hizmet alabilmesi adına montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Büyükdere evden eve nakliyat personelleri, tüm mobilyaların kurulumu gerçekleştirmekle beraber dolapları, baza takımlarını istenilen şekilde yerleştirmektedir. Ayrıca ofis taşıma, parça eşya taşıma veya şehir içi nakliyat gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir.

Büyükdere Nakliyat Firmaları

Bilindiği gibi pek çok taşıma şirketi müşterilerine farklı fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Ancak bu fiyatların bir kısmı ciddi bir şekilde yüksektir. Büyükdere nakliyat firmaları ise sektöre göre daha ekonomik bir taşımacılık desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar anlaşılan fiyat dahilinde paketlenmekte, araca yüklenmekte ve montaj edilmektedir. Bahsi geçen işçilik hizmetleri için ek bir ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Büyükdere nakliyat firmaları müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Örneğin yakın güzergahlar için mazot veya araç masrafları bünyemiz tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz sadece işçilik ücretlerini ödeyerek daha ekonomik bir hizmet alabilmektedir.

Büyükdere Asansörlü Nakliyat

Büyükdere asansörlü nakliyat hizmetlerinin amacı, yüksek katlarda bulunan eşyaların daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi sürekli işçi gücüne maruz kalan eşyalar deforme olmaktadır. Ayrıca binanın dar olması veya binaya ait bir asansör sisteminin bulunmaması da taşıma işlemlerini bir hayli zorlaştırmaktadır. Büyükdere asansörlü nakliyat firmamız ise böyle durumlar için vinç sistemleri temin etmektedir. Bu sistemler 25 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmekte ve taşıma işlemlerinin daha seri bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Büyükdere Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve ev taşıma gibi hizmetlerini makul rakamlar ile sunmaktadır. Büyükdere evden eve nakliyat fiyatları sektörde ki diğer firmaların sunmuş olduğu fiyatlara göre çok daha düşüktür. Firmamız müşterilerine en doğru ücret bilgisini verebilmek içinde talep edilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Ayrıca taşıma işlemleri en geç 23 saat içerisinde ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

 

Büyükdere Evden Eve Nakliyat

 

 

0530 165 5730