Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Büyükada Evden Eve Nakliyat - Ev Taşımacılığı - 0532 622 6260
Close

Büyükada Evden Eve Nakliyat

 0532 622 6260

Büyükada evden eve nakliyat firmamız, tüm yazlıkları, villaları veya iş merkezlerini kısa bir süre içerisinde taşımaktadır. Özellikle de tatil bölgesinde yer alan apartlar veya oteller içinde araç temini gerçekleştirilmektedir. Firmamız taşıma işlemleri öncesinde dairlerde bulunan tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Ayrıca paketleme işlemleri kaliteli naylon ve süngerler ile yapılmaktadır. Büyükada evden eve nakliyat, ofislerde içinde taşımacılık desteği sunmaktadır. Firmamıza gelen araç talepleri maksimum 1 iş günü içerisinde karşılanmaktadır. Uzman personellerimiz anında adreslere ulaşmaktadır. Söküm veya montaj uygulamaları içinde marangoz ustalarımız bulunmaktadır. Özellikle de otellerin tüm odaları 12 saat içerisinde boşaltılmaktadır. Firmamız baza takımlarının, koltuk takımlarının veya diğer eşyaların zarar görmemesi içinde her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır.

Büyükada Nakliyat

Firmamız her türlü eşyayı sadece kapalı kasa kamyonlar ile nakil etmektedir. Özellikle de yükleme sırasında eşyaların darbelere maruz kalması engellenmektedir. Büyükada nakliyat değerli malzemeler içinde sigorta desteği sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimizin maddi yönden en ufak bir zarar ile karşılaşması engellenmektedir. Ayrıca otel gibi yüksek katlı binalar içinde asansör sistemleri temin edilmektedir. Bu sistemler teknolojik imkanlar ile üretildiği için taşıma işlemlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Büyükada asansörlü nakliye hizmetleri, firmamız tarafından ucuz fiyatlar ile verilmektedir. Müşterilerimizin aile bütçeleri zorlanması içinde taksitlendirme gibi kolaylıklar sağlanmaktadır. Firmamız ofis taşıma, parça eşya taşıma ve büro taşıma gibi hizmetlerde sunmaktadır.

Büyükada Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşterilerimiz her zaman ucuz bir nakliye hizmeti almak için çeşitli araştırmalar gerçekleştirmektedir. Taşımacılık firmaları arayışları ise bir hayli uzun sürmektedir. Ayrıca pek çok ev sahibi güven noktasında da problemler yaşamaktadır. Büyükada evden eve nakliyat firmamız ise her daim makul ve ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Paketleme işlemleri, montaj uygulamaları veya diğer işçilik hizmetleri içinde kesinlikle ek ücret talep edilmemektedir. Büyükada asansörlü nakliye hizmetleri ise piyasa şartlarına göre yüzde 20 daha ucuz fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız komisyon üzerinden gelen işleri de geri çevirmekte ve müşterilerimiz ile firmamızın arasına 3. Bir kişi girmesi de engellenmektedir.

Büyükada evden eve nakliyat

 

 

 

 

 

 

0530 165 5730