Close

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

 0532 622 6260

 

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

 

Kaliteli bir taşıma hizmetini ekonomik fiyatlar ile almak için Bulgurlu evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız tüm eşyalar veya yükler için pratik çözümler sunmaktadır. Özellikle de evlerde, ofislerde veya şirketlerde kullanılan eşyalar firmamız tarafından kurumsal araçlar ile taşınmaktadır. Ayrıca taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmemesi içinde her türlü önlem alınmaktadır. Bulgurlu evden eve nakliyat, farklı bir çalışma stiline sahiptir. Talep edilen adreslere ekip gönderilmekte ve müşterilerimizin net fiyatlar alması sağlanmaktadır. Bu sayede de ilerleyen dönemler firmamız ile müşteri arasında sorun yaşanması da önlenmektedir. Bulgurlu nakliyat tarafından taşınan eşyaların en küçük bir darbeye maruz kalması da söz konusu değildir.

Bulgurlu Asansörlü Nakliyat

Firmamız daha hızlı ve pratik bir hizmet sunabilmek adına istenen adreslere Bulgurlu asansörlü nakliyat araçları yönlendirmektedir. Bu araçlarda yer alan vinç sistemleri sayesinde taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Örneğin yüksek katlarda bulunan eşyalar asansör sistemleri ile zemin kata indirilmektedir. Firmamız üst düzey paketleme desteği sayesinde eşyaların maksimum bir düzeyde korunmasını sağlamaktadır. Bulgurlu asansörlü nakliyat hizmetleri ise çok kaliteli ve ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşınacak olan eşyaların güvenliği tamamen uzman personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Yani eşyaların kaybolması gibi bir durum söz konusu değildir.

Bulgurlu Evden ve Nakliyat Ücretleri

Bulgurlu nakliyat ücretleri, farklı eşyalara, ofis veya ev taşımacılığı gibi hizmet şekline veya eşyaların taşınma mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Tüm bu kriter uzman personellerimiz tarafından değerlendirildikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Ayrıca Bulgurlu evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık, parça eşya taşıma veya komple yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Bulgurlu Ofis Taşıma

Firmamız, sadece ofis taşıma hizmetlerine özel k3 belgesine sahip olan araçlar tahsis etmektedir. Bulgurlu ofis taşıma hizmetleri içinde hem paketleme hem de montaj desteği sunulmaktadır. Özellikle de şirketlerde yer alan mobilyaların kurulumu için uzman marangoz ekipleri tahsis edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti açısından teslimatları her zaman söz erdiği tarihe kadar gerçekleştirmektedir. Bulgurlu evden eve nakliyat ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

       İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

 

 

0530 165 5730