Close

Boyacıköy Evden Eve Nakliyat 

0532 622 6260

 Ucuz fiyatlar ile nakliye hizmeti almak pek çok müşterilerimizin hedef noktasıdır. Boyacıköy evden eve nakliyat firmamız ise müşterilerimizin bu beklentilerini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Evlerde, işyerlerinde veya ofislerde bulunan eşyalar çok cüzi rakamlar ile taşınmaktadır. Firmamız ayrıca kaliteli bir hizmet sunabilmek adına uzman personel temini gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar bu personeller tarafından özenle paketlenmekte ve daha sonra binadan çıkarılmaktadır. Gerek yükleme gerekse boşaltma sırasında eşyaların zarar görmemesi içinde her türlü önlem alınmaktadır. Boyacıköy evden eve nakliyat firmamız İstanbul’un tüm semt veya ilçelerine de hizmet sunmaktadır. Talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip gönderilmektedir. Taşıma işlemleri ise en geç 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Boyacıköy Nakliyat

Firmamız kurumsal yük taşımacılığı, şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliye gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Son teknolojiler ile üretilmiş olan kamyonlar sayesinde taşıma işlemlerinde en küçük bir sorun yaşanmamaktadır. Boyacıköy evden eve nakliyat, 1+1 gibi küçük daireler veya sayısı az olan yükler içinde parça eşya taşıma desteği sağlamaktadır. Ayrıca tüm yükler uzman marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir. Firmamız şirket taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve asansörlü nakliye noktasında da faaliyet göstermektedir. Özellikle de yüksek katlar için tasarlanan Boyacıköy asansörlü nakliyat hizmetleri de ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Değerli ve maddi açıdan pahalı olan eşyalar için sigorta sözleşmesi de hazırlanmaktadır.

Boyacıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler makul rakamlar ile taşınmaktadır. Taşıma hizmetleri için istenilen ücretler dahilinde paketleme, montaj, kurulum ve sökme gibi işçilik maliyetleri de yer almaktadır. Firmamız müşterilerine kusursuz ve zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca Boyacıköy evden eve nakliyat, emeklilere, kiralık dairelerde oturan müşterilerimize veya öğrenci evlerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Taşıma işlemlerinin tamamı maksimum 8 saat içerisinde bitirilmektedir. Firmamız komisyonculuk yapmamaktadır. Tüm sevkiyatlar kendi bünyemizde bulunan araçlar ve teknik personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen Boyacıköy asansörlü nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca parça eşyalarınız içinde küçük kamyonet modellerinin adreslerinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Boyacıköy evden eve nakliyat

 

 

0530 165 5730