Close

Bostancı Evden Eve Nakliyat

 0532 622 6260

Taşıma ve depolama hizmeti denilince akla ilk gelen Bostancı evden eve nakliyat, çeşitli hizmetler sunmaktadır. 1+1 daireler için bile aynı gün içerisinde araç desteği sağlanmaktadır. Firmamız parsiyel taşımacılık, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Ayrıca araca yüklenmesi düşünülen tüm eşyalar nakliye sektörü için özel olarak üretilmiş olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Dolaplar, kabinler ve beyaz eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bostancı evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un her semt ve ilçesine de taşımacılık ve lojistik hizmeti sunmaktadır.

 

Bostancı Asansörlü Nakliye

İstanbul ev taşıma firmamız, Bostancı asansörlü nakliye sektörünün de de hizmet sağlamaktadır. Yüksek katlı binalar vinç sistemlerinin yardımı ile boşaltılmaktadır. Bu sistemler metrelerce yüksekliğe kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Özellikle de site, holding veya rezidans taşıma işlemleri Bostancı asansörlü nakliye hizmetleri sayesinde çok kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Firmamızın personelleri, tüm eşyaları vinç sistemlerine sabitlemekte ve daha sonra taşıma işlemlerine başlamaktadır. Dolasıyla yüklerin yere düşmesi, devrilmesi veya zarar görmesi söz konusu değildir.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bostancı Ofis Taşıma

Bostancı ofis taşıma firmamız kurumsal şirketlere yönelik yeni faaliyetler geliştirmektedir. Bürolarda, çalışma ve toplantı odalarında bulunan tüm mobilyalar uzman personellerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Bostancı evden eve nakliyat, sökülen mobilyaların montajı içinde marangoz desteği sağlamaktadır. Ayrıca ofis taşıma hizmetleri tamamen kurumsal araç modelleri ile verilmektedir.

 

Bostancı Ev Taşıma

Tüm müstakil binalar, siteler ve diğer yaşam alanları, Bostancı ev taşıma firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. 3+1 veya 4+1 gibi daireler için de büyük kamyonlar temin edilmektedir. Bostancı ev taşıma hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. Montaj, paketleme veya sökme gibi işlemler içinde ek ücretler talep edilmemektedir. Özellikle de cam gibi kırılgan malzemeler için karton kutulama desteği sunulmaktadır.

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bostancı evden eve nakliyat fiyatları hakkında araştırma yapan müşterilerimizin firmamızın uygun rakamları ile karşılaşmaktadır. Bünyemizden verilen tüm hizmetler cüzi fiyatlara tekabül gelmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti içinde geri ödeme noktasında taksitlendirme gibi kolaylıklar sağlanmaktadır. Bostancı nakliyat ile iletişime geçebilir ve ucuz bir hizmet alabilirsiniz.

          İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

0530 165 5730