Close

Blgradkapı Evden Eve Nakliyat

 

 0532 622 6260

Blgradkapı evden eve nakliyat

Blgradkapı evden eve nakliyat firmamız, ev, ofis ve şirket taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Taşınacak olan eşyalar uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Evlerde ve ofislerde bulunan tüm eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere lanse edilmektedir. Firmamız her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca taşıma sırasında yüklerin zarar görmemesi için üst düzey önlemler alınmaktadır. Blgradkapı evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı ve sigortalı nakliyat noktasında da müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Özellikle de değerli olan eşyalar kasko şirketlerimiz tarafından garanti altına alınmaktadır. Müşterilerimizin mağdur olmaması veya taşıma işlemlerinin uzamaması içinde her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır.

Blgradkapı Nakliyat

Blgradkapı nakliyat firması, öncellikle sökülmesi gereken eşyaları sökmekte ve daha sonra ambalajlama çalışmalarına başlamaktadır. Cam gibi hassas yapıya sahip olan malzemeler içinde kutulama desteği sunulmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan kamyon, kamyonet gibi araç modelleri sayesinde tüm yükler tek seferde adreslere götürülmektedir. Blgradkapı evden eve nakliyat firmamız, mobilya eşyaların odalara yerleştirilmesi, sökülmesi veya tekrar montaj edilmesi için marangoz desteği sunmaktadır. Bu destek sayesinde müşterilerimiz zahmetsiz bir hizmet almaktadır. Özellikle de yüksek katlı binalar için İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü araç modelleri temin edilmektedir. Blgradkapı asansörlü nakliye fiyatları da oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız parça eşyaları maksimum 1 iş günü içerisinde yeni adreslere getirmektedir. Teslimat sırasında ise tüm parça yükler kontrollerden geçirilmektedir.

Blgradkapı Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Blgradkapı evden eve nakliyat ücretleri eşya sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterse de firmamız her zaman makul bir hizmet vermektedir. Tüm müşterilerimiz aile bütçeleri koruma altına alınmaktadır. Bununla birlikte maliyet hesapları sırasında yüzde 20’ye varan indirimlerde yapılmaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye hizmetleri, parça eşya taşıma hizmetleri veya ofis taşıma hizmetlerinin tamamı ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. İstanbul ev nakliye firması sayesinde tüm eşyalarınızı istediğiniz adreslere lanse edebilir ve sorunsuz bir nakil süreci geçirebilirsiniz. Firmamıza gelen talepler anlık olarak karşılanmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine, semtlerine ve mahallerine de ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sunulmaktadır.   

Blgradkapı evden eve nakliyat

.

 

 

0530 165 5730