Close

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Ev ve ofis taşımacılığı hizmeti sunan Beylerbeyi evden eve nakliyat firması, sektörün en ucuz hizmetini sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine de aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Firmamız her türlü eşyayı taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Kamyon, kamyonet gibi pek çok araç modeli kısa bir süre içerisinde tedarik edilmektedir. Beylerbeyi evden eve nakliyat personelleri taşınacak olan tüm yükleri profesyonel bir şekilde paketlemektedir. Ayrıca cam malzemeler, mobilyalar ve ahşap yüzeyler için nakliye battaniyeleri kullanılmaktadır. Bu sayede eşyaların en küçük bir darbeye maruz kalması bile engellenmektedir. Beylerbeyi nakliyat Ankara, İzmir gibi büyükşehirlere de sevkiyatlar gerçekleştirmektedir.

Beylerbeyi Asansörlü Nakliyat

Firmamız, şehirlerarası ve şehir içi taşımacılık hizmetlerini asansör sistemleri ile gerçekleştirmektedir. Paketlenen eşyalar vinç platformları sayesinde yüksek katlara daha hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Beylerbeyi evden eve nakliyat firmamız bünyesinde 25 kat yüksekliğe ulaşabilen asansör sistemleri yer almaktadır. Ayrıca firmamız çift taraflı asansörlü taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Ofis, ev veya rezidans projeleri bu sistemler sayesinde çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Müşterilerimize özel yüzde 20’lere varan indirimler de yapılmaktadır.

Beylerbeyi Ofis Taşıma

Sektörün liderliğini üstlenen taşımacılık firmamız, şirket ve ofis nakliye hizmetleri noktasında da profesyoneldir. Deri koltuklar, mobilyalar ve raf sistemleri özenle ambalajlanmaktadır. Beylerbeyi evden eve nakliyat firmamız kurumsal şirketler için kapalı kasa araçlar tedarik etmektedir. Ayrıca tüm işlemler alanında uzman marangoz ustaları tarafından gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar dikkatli bir şekilde sökülmekte veya tekrar monte edilmektedir. Beylerbeyi nakliyat firmamız, kesinlikle paketleme ve montaj için kesinlikle ek ücret talep etmektedir.

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beylerbeyi evden eve nakliyat firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri ekonomik fiyatlar ile taşımaktadır. Eşya sayısının az olduğu durumlarda veya 1+0 daireler için parça eşya taşıma desteği sunmaktadır. Özellikle de Ankara gibi şehirlerarası nakliye hizmetleri dahilinde parça eşyalarda istenilen tüm il ve ilçelere götürülmektedir. Sizde hemen Beylerbeyi nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca firmamız anlık araç desteği de sunmaktadır.

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

0530 165 5730