Close

Beykent Ev Taşıma Nakliye şirketleri 0532 622 62 60

0532 622 6260

Sektörün lider bir firması konumunda olan Beykent evden eve nakliyat, yaşam alanlarında kullanılan tüm eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Taşıma işlemleri ise, sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Firma, saha içerisinde 7/24 hizmet vermektedir. Talep edilen adreslere söz verilen tarihlerde ulaşılmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir. Beykent evden eve nakliyat firması, ofisler ve şirketler için de özel olarak araç desteği sağlanmaktadır. Maddi açıdan bir hayli pahalı olan yükler, farklı araç modelleri ile taşınmaktadır. Firma her şart ve koşulda ürün güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Özellikle de evlerde kullanılan mobilyalar, beyaz eşyalar ve benzeri yükler, profesyonel bir şekilde paketlenmektedir.

 

Uzman Ekip Farkı

Bir nakliye projesinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için uzman ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin paketleme işlemleri, eşyaların güvenliği için yapılmaktadır. Ancak bu işlemin yanlış bir şekilde uygulanması halinde de istenilen başarı elde edilememektedir. Beykent evden eve nakliyat personelleri ise, uzun yıllar bu sektörde hizmet verdiği için yeteri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir. Montaj ve yükleme işlemleri, hem doğru, hem de eşyaların fiziksel özelliklerine göre yapılmaktadır. Taşımacılık projelerinde işlem görmesi planlanan yüklere göre araç belirlemekte, ayrı bir önem arz etmektedir. Beykent evden eve nakliyat firması personelleri ise, uygulama öncesinde tüm eşyaları incelemekte ve çıkan sonuçlara göre araç modeli belirlemektedir. Bu sayede de işlemlerin kısa bir süre içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır.

 

Farklı Araç Modelleri

 

Beykent evden eve nakliyat firması bünyesinde hemen hemen tüm araç çeşitleri bulunmaktadır. Tır, kamyon ve hafif ticari, bu çeşitlere örnek gösterilebilmektedir. Ayrıca bahsi geçen araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği için bir takım özelliklere sahiptir. Örneğin asansör sistemleri ile eşyalar pratik bir şekilde yeni yaşam alanlarına lanse edilmektedir. Beykent evden eve nakliyat araçları, tüm yük modellerine uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan söz konusu araçlar, proje maliyetini büyük oranda azaltmakta ve bu sayede müşterilerin daha makul rakamlar ödemesi sağlanmaktadır. Firma şehirlerarası nakliyat hizmetleri için de farklı çözümler geliştirmektedir. Parça yükler, teker teker adreslerden toplanmakta ve depolama alanı geniş olan tırlar ile sevkiyat edilmektedir.

 

Beykent Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 

Beykent evden eve nakliyat firması, ofislerde ve evlerde kullanılmayan eşyalar için depolama hizmeti vermektedir. Bahsi geçen eşyalar, adreslerden alınmakta ve firmanın depolarına getirilmektedir. Muhafaza edilen bu eşyalar, istenildiği süre kadar saklanabilmekle beraber, hizmet süresi herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Beykent evden eve nakliyat firması, İstanbul ve çevresi iller için de araç desteği sağlamaktadır. Sizde kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile almak için firma ile iletişime geçebilir ve adresinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

0530 165 5730