Close

Beyazıt Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Beyazıt evden eve nakliyat firmamız 25 yıldır taşımacılık ve depolama sektöründe hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine, semtlerine ve mahallerine araç desteği sunulmaktadır. Firmamızın genel hizmet alanları ev taşımacılığı, ofis, şirket taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığıdır. Bünyemizde bulunan kamyon modelleri sayesinde tüm yükler sorunsuz bir şekilde yeni adreslere lanse edilmektedir. Ayrıca taşıma, boşaltma veya yükleme sırasında eşyaların zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Beyazıt evden eve nakliyat Ankara, İzmir gibi büyükşehirlere de hafta bir sevkiyat düzenlemektedir. Parça eşyalar, ambar yükleri veya şirket malzemeleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır.

Beyazıt Nakliyat

Beyazıt evden eve nakliyat firmamız, öncellikle taşıma işlemlerine başlamadan eşyaların ekspertizini gerçekleştirmektedir. Yapılan bu ekspertiz sayesinde maliyet belirlenmekte ve söz konusu yüklere uygun araçlar temin edilmektedir. Firmamız daha sonra tüm eşyaları kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Özellikle de maddi açıdan değerli olan eşyalar kutulara yerleştirilmektedir. Beyazıt nakliyat tarafından gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde yüklerin zarar görme riski minimum bir seviyeye indirilmektedir. Firmamız yükleme işlemleri eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Bu sayede aracın hareketi sırasında eşyaların birbirine zarar verme ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır. Beyazıt evden eve nakliyat personelleri, yeni adreslere çıkarılan mobilyaların montajını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Beyazıt Asansörlü Nakliyat

Firmamız bünyesinde asansörlü araç modelleri de bulunmaktadır. Asansör sistemleri site, konut ve rezidans gibi yüksek katlı binalarda bulunan eşyaların indirilmesini ve çıkarılmasını kolaylaştırmaktadır. Beyazıt evden eve nakliyat firmamız tüm il ve ilçelere asansör sistemleri tedarik edebilmektedir. Ayrıca bu sistemler sayesinde İstanbul’un dar sokaklarına erişimde kolaylaşmaktadır. Beyazıt nakliyat araçlarının tamamı günümüz teknolojisinde üretilmekle beraber taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır.

Beyazıt Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beyazıt evden eve nakliyat firması ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Talep edilen tutarlar içerisinde paketleme, montaj gibi işçilik bedelleri de dahildir. Ayrıca firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. 2+1 ve 3+1 gibi büyük daireler için depolama alanları geniş olan kamyonlarda temin edilmektedir. Beyazıt nakliyat firması ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm eşyalar maksimum 1 gün içerisinde yeni adreslere getirilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir.

 

Beyazıt evden eve nakliyat

0530 165 5730