Close

Beşyüzevler Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en eski firmaları arasında yer alan Beşyüzevler evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Evlerde, şirketler veya fabrikalarda bulunan eşyalar istenilen tüm il ve ilçelere ulaştırılmaktadır. Firma taşıma güvenliğini sağlamak için gerekli olan önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır. Örneğin her bir parça eşya birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Beşyüzevler evden eve nakliyat personelleri, montaj ve kurulum desteği de sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimizin taşınma sürecinde herhangi bir zahmet ile karşılaşmaları engellenmektedir. Ayrıca tüm eşyalar maksimum 1 iş günü içerisinde eni adreslere götürülmektedir.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Beşyüzevler evden eve nakliyat firmamız, yüksek katlı binalar veya ofisler için asansör desteği sunmaktadır. Asansörlü araç modelleri tüm ilçelere3 anlık olarak yönlendirilmektedir. Ayrıca firmamız değerli eşyaları sigortaladıktan sonra araçlara yerleştirmektedir. Beşyüzevler nakliyat firmamız tarafından gerçekleştiren sevkiyatlarda herhangi bir maddi hasarın oluşması söz konusu değildir. Beşyüzevler evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı hizmetleri içinde küçük araç modelleri tahsis etmektedir. Zira firmamız bünyesinde kamyon, kamyonet ve hafif ticari olmak üzere farklı araçlar bulunmaktadır.

 

Beşyüzevler Asansörlü Nakliyat

Firmamız, her türlü yük ve eşya için asansör sistemi temin etmektedir. Bu sistemler sayesinde taşıma işlemleri daha kola bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Beşyüzevler evden eve nakliyat firmamız her türlü eşya ve yük için asansörlü araç modelleri tedarik etmektedir. Ayrıca asansörlü taşımacılık hizmetleri de ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

Beşyüzevler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız 1+1 ve 2+1 gibi daireleri parça eşya taşıma adı altında nakil etmektedir. Özellikle de eşya sayısının az olması halinde ve eşyaların şehir dışına götürülmesi durumunda depolama alanları geniş olan araçlar kullanılmaktadır. Bu sayede farklı kişilere ait olan yükler tek bir araç ile yeni adreslere götürülmektedir. Beşyüzevler evden eve nakliyat fiyatları, yük durumuna, dairelerin kat planlarına veya binanın yüksekliğine göre de değişkenlik göstermektedir. Firmamız ile iletişime geçebilir ve fiyat almak için adresinize ekspertiz ekiplerinin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Beşyüzevler Evden Eve Nakliyat

 

0530 165 5730