Close

Bebek Evden Eve Nakliyat

Bireyler nakliye firması tercih ederken sürekli bir endişe ve korku duymaktadır. Yanlış veya bilinçsiz bir şekilde yapılan işlemlerden dolayı eşyalar zarar görmektedir. Ancak Bebek evden eve nakliyat firması, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı ve büro taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Bebek nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerine de maksimum 1 iş günü içerisinde ekspertiz desteği sunmaktadır. Ayrıca taşınacak olan eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ambalajlama çalışmaları da alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Bebek evden eve nakliyat tarafından gerçekleştirilen sevkiyatlar sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

 

Bebek Evden Eve Nakliye

Ev taşımacılığı hizmetleri ciddi anlamda profesyonellik gerektirmektedir. Özellikle mobilyalar, beyaz eşyalar veya dolaplar en küçük bir deformasyona maruz kalmadan taşınmalıdır. Bebek evden eve nakliyat firmamız ise bu nokta da profesyonel bir destek sağlamaktadır. Ayrıca tüm eşyalar fiziksel özelliklerine göre gruplara ayrılmaktadır. Daha sonra sökülecek olan mobilyalar belirlenmekte ve ardından ambalajlama çalışmalarına başlanmaktadır. Firmamız yeni adreslere getirilen eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Bebek nakliye personelleri yeni yaşam alanının bir an önce düzene kavuşmasını sağlamaktadır.

 

Bebek Asansörlü Nakliyat

Bebek evden eve nakliyat firmamız yüksek katlı binalar için asansör sistemleri temin etmektedir. Bu sistemler sayesinde eşyaların insan gücüne ihtiyaç duyulmadan yüksek katlara ulaştırılması sağlanmaktadır. Ayrıca İstanbul’un tüm semtlerine de anlık olarak asansörlü araç desteği sunulmaktadır. Bebek nakliyat firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına taşıma işlemlerini en geç 24 saat içerisinde tamamlamaktadır. Her bir eşya kontrollerden geçirildikten sonra monte edilmektedir. Firmamız güvenilir bir hizmet sunmakta ve yeni teknolojik araçlar ile nakliye desteği sağlamaktadır.

 

Bebek Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bebek nakliyat firmamız ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Tüm eşyalar ücretsiz bir şekilde ambalajlanmakta ve monte edilmektedir. 1+1 veya 2+1 gibi daireler makul rakamlar ile taşınmaktadır. Ayrıca müşterilerimize özel yüzde 20’ye varan indirimler de gerçekleştirilmektedir. Bebek evden eve nakliyat sayesinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilir ve sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Bebek Evden Eve Nakliyat

 

0530 165 5730