Close

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

 

 

 

Gebze bölgesinde hizmet veren Bayramoğlu evden eve nakliyat firmamız, ofislerde veya evlerde yer alan tüm eşyaları talep edilen adreslere götürmektedir. Taşımacılık hizmetleri sadece üstü kapalı olan kamyon ve kamyonetler ile verilmektedir. Firmamız 1+1 veya 2+1 gibi daireleri makul rakamlar ile taşımaktadır. Bayramoğlu evden eve nakliye personelleri taşınacak olan tüm eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ambalajlama çalışmalarında ise karton kutular, naylonlar ve nakliye battaniyeleri kullanılmaktadır. Firmamız tüm eşyaları fiziksel özelliklerine göre gruplara ayırmaktadır. Bu sayede taşıma sırasında yüklerin zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Bayramoğlu Ofis Taşıma

Bayramoğlu evden eve nakliyat firmamız şirket, ofis ve büro taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Çalışma ortamlarında yer alan tüm eşyalar İstanbul’un ilçelerine götürülmektedir. Ayrıca firmamız kapalı kasa kamyon ve kamyonet modelleri sayesinde taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ofis nakliye hizmetleri de ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Bayramoğlu evden eve nakliyat personelleri yeni adreslere getirilen tüm eşyaları ücretsiz bir şekilde monte etmektedir. Elektrik ve marangoz ustaları sayesinde tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde kurulmaktadır Bayramoğlu nakliyat, parça eşya taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve komple yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde açık kasa kamyon, kamyonet ve hafif ticari olmak üzere pek çok araç modeli yer almaktadır.

Bayramoğlu Asansörlü Nakliyat

Bayramoğlu evden eve nakliyat firmamız Kocaeli ve İstanbul’un tüm ilçelerine asansör desteği sağlamaktadır. 25 ve 30 kat yüksekliğe sahip olan binalar için tercih edilen asansör sistemleri, taşıma işlemlerini bir hayli basitleştirmektedir. Ayrıca tüm eşyalar tek bir araç ile yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız maddi açıdan değerli olan yükler için sigorta desteği de sağlamaktadır. Bayramoğlu evden eve nakliyat taşıma güvenliği açısından gerekli olan tüm önlemleri almaktadır. Asansör sistemlerine yüklenen eşyalar güzelce sabitlendikten sonra katlara transfer edilmektedir.

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat Ücretleri

 

 

 

 

 

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

 

Bayramoğlu evden eve nakliyat ücretleri, 1+1 veya 2+1 gibi daireler için farklılık göstermektedir. Eşyaların paketlenmesi veya montajı içinde ek bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca firmamız tüm ilçe ve mahallere de ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize doğru fiyatlar verilmektedir. Firmamız kesinlikle komisyon üzerinden iş almamakta veya iş vermemektedir. Detaylı bilgi ve araç desteği için Bayramoğlu nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

0530 165 5730