Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Başakşehir Eşya Depolama - İstanbul Başakşehir Kiralık Depo NURSOY
Close

Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir eşya depolama İstanbul başakşehir depo kiralama şirketi ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ve kiralık kilitli oda depo alanı sunar.

Başakşehir Eşya Depolama ile alakalı olarak hizmet veren firmamız, İstanbul içinde evinizi en güvenli şekilde taşıyabilmektedir. Bunun için oldukça kaliteli bir kadroya sahibiz. Başakşehir evden eve nakliyat şirketimiz taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini engellemek için çok büyük bir dikkat gösterir. Eşyaların taşınmasında önce başlamak üzere sürecin sonuna kadar oldukça profesyonel bir şekilde sorunsuz bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Eşyaları korumak adına iki tip önlem almaktayız. Bunlardan birisi eşyaların ambalajlanması ve kutuların içine koyulması. Her tip eşya için özel olarak tasarlanmış olan ambalajları kullanmaktayız. Bunun yanı sıra cam ya da porselen gibi eşyalar için de böyle bir sisteme sahibiz. Ayrıca ikinci olarak eşyaların sigortalanması da söz konusu.

 

Başakşehir Eşya Depolama Firması

Ev depolamaktan korkan kişiler için Başakşehir Eşya Depolama firması çok kaliteli hizmeti ile bu korkuları yok etmektedir. Başakşehir nakliyat asansörlü nakliye aracımız ile yüksek katlı yapılarak kolaylıkla taşıma gerçekleştiriyoruz. Bu aynı zamanda daha da güvenlidir. Çünkü asansör sayesinde eşyalarınıza en ufak bir zarar verilmeden taşıma işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Taşımanın gerçekleşmesi için asansör, nakliye kamyonunun kasa bölümüne yakın bir yere konumlandırılmaktadır. Asansörün üzeri geniş ve büyüktür. Dayanıklı bir malzeme kullanılarak üretilmiştir. Eşya depolama alanına birden fazla eşyayı koymak mümkündür. Eşya koyma işi görevli tarafından yapılmaktadır. Bu noktada bina içinde eşya indirme ya da çıkarma ile harcanacak olan süre çok kısa bir hale gelmektedir. Böylelikle yeni evinize eşyalarınız hemen yerleştirilmiş olacaktır.

0530 165 5730