Close

Balat Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Balat evden eve nakliyat firmamız, taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmet vermektedir. Tüm yükler profesyonel ekipler sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Balat nakliyat tarafından verilen araç desteği sayesinde tüm yükler 1 iş günü içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız başta ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığı olmak üzere tüm taşımacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Balat evden eve nakliyat firması, ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimize özel yüzde 10’lara varan indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Özellikle de parça eşyalar cüzi rakamlar ile taşınmaktadır.

Balat Nakliyat

Balat evden eve nakliyat firmamız modern yaşam tarzına uygun olan bir hizmet anlayışına sahiptir. Tüm eşyalar özenle paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Ayrıca kırılgan malzemeler için tasarlanan kutulama sistemi sayesinde de taşıma güvenliği maksimum bir düzeye getirilmektedir. Balat nakliyat firmamız tamamen ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği de sunmaktadır. Taşınacak olan eşyalar teker teker incelenmekte ve daha sonra maliyet hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Firmamız paketleme, montaj ve yükleme gibi işçilikler içinde herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Balat evden eve nakliyat firması sigortalı taşımacılık noktasında da faaliyet göstermektedir.

Balat Asansörlü Nakliyat

Sektörün liderliğini üstlenen Balat evden eve nakliyat firması tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yüksek katlı binalar veya apartmanlar için sunulan asansör desteği sayesinde taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tüm ilçelere maksimum 1 gün içerisinde de asansörlü araç sistemleri tesis edilmektedir. Balat nakliyat 7/24 hizmet veren bir firma konumundadır. Taşıma işlemleri sırasında yüklerin zarar görmesi söz konusu değildir. Yine yeni yaşam alanına getirilen tüm parçalar özenle montaj edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin zahmetsiz bir hizmet almaları sağlanmaktadır.

Balat Evden Eve Nakliyat

Ekonomik bir hizmet veren Balat evden eve nakliyat firması müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Özellikle de parça eşyalar ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır. Müşterilerimizin aile bütçelerinin zorlanmaması içinde tüm kolaylıklar sağlanmaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alma şansı bulabilirsiniz.

 

Balat evden eve nakliyat

0530 165 5730