Close

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat İstanbul bahçeşehir ev taşıma nakliye firması

0532 622 6260

İstanbul’un tüm semt ve sokaklarına araç desteği sunan Bahçeşehir evden eve nakliyat firması, sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Avrupa yakasında bulunan her bir ilçeye maksimum 2 gün içerisinde ekspertiz desteği yönlendirilmektedir. Firmamız ev, işyeri, banka ve villa taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Bünyemizde bulunan kapalı kasa araç modelleri sayesinde taşıma işlemleri güvenli ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız, işlem görmesi planlanan her bir eşyayı özenle paketlemektedir. Paketleme işlemlerinde kullanılan naylon ve battaniyeler sayesinde yüklerin zarar görme riski minimuma indirilmektedir. Firmamız sadece alanında uzmanlığı yakalamış olan personeller ile hizmet vermektedir.

Bahçeşehir Nakliye

Firmamız, rakiplerine göre daha ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. 1+1 veya 2+1 gibi daireler makul rakamlar ile taşınmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar için hem montaj hem de söküm desteği ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız piyasa şartlarına göre daha ucuz bir hizmet vermektedir. Özellikle de parça eşyalar, ofis malzemeleri veya depolanması planlanan yükler cüzi rakamlar ile yeni adreslere götürülmektedir. Herhangi bir ek ücret söz konusu bile değildir. Firmamız taşıma işlemlerini müşterilerine beyan ettiği güne ve tarihe kadar tamamlamaktadır. Bahçeşehir nakliyat personelleri, maddi açıdan değerli olan eşyalar için farklı çözümler geliştirmektedir. Örneğin bu tür eşyalar anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından sigortalanmaktadır.

Bahçeşehir Ofis Taşıma Hizmetleri

Bahçeşehir evden eve nakliyat tarafından verilmekte olan ofis taşıma hizmetleri sayesinde kurumsal şirketlerin ihtiyaçları profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır. Sadece sigortalı araçlar ile verilen söz konusu bu hizmet, paketleme, montaj ve kurulum gibi işçilikleri de içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca firmamız Ankara, İzmir ve Eskişehir gibi büyük illere de hafta da en 2 kez sevkiyat düzenlemektedir. Bu sevkiyatlar sayesinde ofislerde yer alan parça eşyalar kısa bir süre içerisinde adreslere götürülmektedir. Bahçeşehir evden eve nakliyat, yüksek katlı binalar, rezidanslar veya alışveriş merkezleri içinde asansör desteği sağlamaktadır.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firmamız küçük ve büyük hiç fark etmeksizin tüm yükleri taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık noktasında da destek sunulmaktadır. Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız müşterilerine özel kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Örneğin bekar evleri, öğrenci evleri veya memurlar için yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Bahçeşehir nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir ve hemen taşınma fırsatı bulabilirsiniz.

0530 165 5730