Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Bahçekapı Evden Eve Nakliyat - Ev Taşımacılığı - 0532 622 6260
Close

Bahçekapı Evden Eve Nakliyat

çamlıca Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Taşımacılık sektöründe hizmet veren pek çok firma, yeteri düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayamamaktadır. Dolasıyla da bireylerin firma tercihinde dikkat ettiği pek çok kriter bulunmaktadır. Bahçekapı evden eve nakliyat ise profesyonel hizmet anlayışı sayesinde taşınma sürecinde en ufak bir sorunun yaşanmasını engellemektedir. Firma ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve büro taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Ayrıca asansörlü veya sigortalı nakliyat noktasında da her türlü destek sunulmaktadır. Bahçekapı evden eve nakliyat, İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir ve Adana gibi büyükşehirlere de haftalık olarak sevkiyat düzenlemektedir. Ayrıca firma bünyesinde her türlü yükü taşıyabilecek çeşitli araçlar yer almaktadır.

Bahçekapı Evden Eve Nakliye Farkı

Bahçekapı nakliyat firması, eşya taşımacılığı sektörüne yeni bir bakış açısı ile yaklaşmaktadır Öncellikle taşınması planlanan eşyalar çeşitli incelemelerden geçirilmektedir. Bu sayede sevkiyatın hangi araç ve nasıl gerçekleştirileceği belirlenmektedir. Bahçekapı evden eve nakliyat personelleri dolap gibi yer alan kaplayan mobilyaları sökmektedir. Sökülen parçalar ve diğer tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Ayrıca yükleme işlemleri sırasında da eşyaların ağır darbelere maruz kalması engellenmektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen mobilyalar ise uzman marangoz ustaları tarafından pratik bir şekilde tekrar monte edilmektedir. Bahçekapı evden eve nakliyat, müşterinin güvenini sarsacak her türlü eylemden kaçınmaktadır. Ev taşımacılığı işlemleri ise maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Bahçekapı Nakliyat Hizmetleri

Firmamız akla gelebilecek olan tüm yükleri taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Kurumsal taşımacılık, banka taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet verilmektedir. Bünyemizde bulunan kapalı kasa araçların tamamı K3 belgesine sahiptir. Bahçekapı evden eve nakliyat, eşya sayısının az olması durumunda kamyonet gibi hafif ticari araçlar temin etmektedir. Ayrıca rezidans, site ve diğer yüksek katlı binalar için anlık olarak asansör sistemleri tedarik edilmektedir. Profesyonel bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunan Bahçekapı nakliyat firması, en küçük bir eşyanın zarar görmemesi içinde üst düzey önlemler almaktadır.

Bahçekapı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bahçekapı evden eve nakliyat fiyatları, eşyaların sayısına veya binaların kat yüksekliğine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız her şat ve koşulda makul rakamlar ile hizmet vermektedir. 1+1 gibi küçük daireler parça eşya taşımacılığı adı altında nakil edilmektedir. Fiyatlar hakkında kesin bir bilgi almak veya adresinize inceleme ekibinin yönlendirilmesini sağlamak için Bahçekapı nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.   

0530 165 5730