Close

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat  

0532 622 6260

Nakliyat sektöründe yaşanan rutin sorunlar, eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Pek çok birey firmalara karşı olumsuz düşünceler beslemekte ve taşınma durumunda kalmaktan kaçınmaktadır. Bağlarbaşı evden eve nakliyat firması ise, profesyonel paketleme ve işçilik desteği sayesinde eşyaların en ufak bir darbe almasını bile engellemektedir. Firma, talep edilen adreslere araç göndererek, düzen kurma sürecinin kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır Ayrıca ofis, parça eşya ve kurumsal yük taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet verilmektedir. Bağlarbaşı evden eve nakliyat, tüm işlemleri alanında profesyonel olan ekipler ile gerçekleştirmektedir.

Paketleme Ve Montaj

 

Taşınma işleminden önce bazı eşyaların sökülmesi gerekmektedir. Sökülen eşyalar, daha kolay bir şekilde nakil edilmektedir. Bağlarbaşı evden eve nakliyat firmasının personelleri, tüm mobilyaları en küçük parçalara ayırmakta ve daha sonra profesyonel bir şekilde paketlemektedir. Paketleme işlemleri sırasında birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar, en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. Bağlarbaşı evden eve nakliyat personelleri, yükleme sırasında da ambalajların açılmaması için gerekli olan önlemleri almaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen mobilyalar veya masalar, marangoz ustaları tarafından talep edilen bölgelere kurulmaktadır. Zahmetsiz bir taşınması süreci geçirmenizi sağlayan Bağlarbaşı nakliyat firması, ofis ve parça yük taşımacılığı noktasında aynı hassasiyeti göstermektedir.

 

Şehirlerarası Nakliyat

 

Bağlarbaşı evden eve nakliyat firması, İstanbul’un tüm ilçelerine araç desteği sunmaktadır. Ancak Türkiye’de bulunan diğer il ve ilçeler için de sevkiyat düzenlemektedir. Günümüz teknolojisinde üretilmiş kamyon ve kamyonetler sayesinde tonaj olarak ağır olan yükler bile kolay bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca firma, sadece sigortalı araç modelleri ile hizmet vermektedir. Bu sayede yolculuk sırasında yaşanan maddi kayıplar, müşterilere yansıtılmamaktadır. Bağlarbaşı evden eve nakliyat firması, tüm yükleri söz verdiği tarihte de adreslere teslim etmekte ve kesinlikle herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.

 

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Bağlarbaşı evden eve nakliyat, parça yük ve ofis taşımacılığı için de araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca firma, müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Paketleme ve montaj bedelleri için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

0530 165 5730