Close

Bademlik Evden Eve Nakliyat  

Taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenen Bademlik evden eve nakliyat firması, İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Kurumsal bir çalışma prensibine sahip olan firma, evlerde, ofisler ve işyerlerinde bulunan tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürmektedir. Talep edilen bölgelere ise, aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmekte ve incelemelerden sonra maliyet hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Bademlik evden eve nakliyat ekipleri, taşıma sırasında en ufak bir eşyanın zarar görmemesi için üst düzey bir önlem almaktadır. Ayrıca firma bünyesinde hizmet veren tüm personeller, alanında uzman olmakla beraber, mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu nedenle de taşımacılık faaliyetleri sorunsuz bir şekilde yürütülmektedir.

 

Araç Modelleri

Üstü kapalı olan kamyon ve kamyonetler ile hizmet veren Bademlik evden eve nakliyat firması, taşıma güvenliğini ön planda tutmaktadır. Eşyaların önceden incelenmesi, projelere uygun olan araçların belirlenmesini sağlamaktadır. Bu uygunluk sayesinde de tüm eşyalar tek seferde adreslere ulaştırılmaktadır. Özellikle de kurumsal yük ve ev taşımacılığı hizmetlerinde, sigortalı araç modelleri tercih edilmektedir. Bademlik evden eve nakliyat firmasının tüm taşıtları, K3 belgesine sahiptir. Yolculuk sırasında söz konusu araçların arıza verme olasılığı olmadığı gibi, asansörlü taşımacılık noktasında da bahsi geçen araçlar kullanılmaktadır. Kaliteli bir hizmet sunan nakliyat firması, müşterilerini her konuda memnun etmektedir.

 

Paketleme Ve Montaj

Kaldırma veya indirme sırasında eşyaların zarar görmemesi için yapılan paketleme işlemleri, büyük öneme sahiptir. Zira kaliteli ambalajlar ile paketlenen eşyaların zarar görme olasılığı hiç yok denilecek kadar azdır. Bademlik evden eve nakliyat personelleri, işlem görmesi planlanan tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Ayrıca firma, dolap, kabin ve diğer mobilyalar için montaj desteği sunmaktadır. Nakliyat öncesinde sökülen söz konusu eşyalar, yeni yaşam alanlarına getirildiği an, tekrar kurulmaktadır. Bademlik evden eve nakliyat firması, tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Projeler, söz verilen gün ve saat tamamlanmaktadır. Kurumsal şirketler için ise, ofis taşımacılığı hizmetleri sunulmaktadır.

 

Bademlik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Bademlik evden eve nakliyat, müşterilerine özel indirim ve Kampanyalar gerçekleştirmektedir. Tüm taşımacılık hizmetleri, makul rakamlar ile verilmekle birlikte, aile bütçelerinin zorlanması engellenmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınıza firma bünyesinden karşılayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Bademlik Evden Eve Nakliyat  

 

0530 165 5730