Close

Azapkapı Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Taşımacılık alanında faaliyet gösteren Azapkapı evden eve nakliyat firması, evlerde, işyerlerinde ve ofislerde bulunan eşyaları talep edilen adreslere götürmektedir. Kurumsal hizmet anlayışına sahip olan söz konusu firma, müşterilerini memnun etmek için çeşitli indirimlerde gerçekleştirmektedir. Özellikle de piyasa şartlarına göre yüzde 20 oranında daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Azapkapı evden eve nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerine de anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca taşıma noktasında eşyalara zarar gelmemesi açısından da her türlü önlem alınmaktadır. Boyutu, tonajı veya fiziksel yapısı ne olursa olsun tüm yükler sıfır risk ile yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Eşya Güvenliği

Taşımacılık faaliyetleri sırasında yanlış yapılan işlemlerden dolayı pek çok eşya modeli zarar görmektedir. Bu nedenle de bireyler nakliyat sektörüne olumsuz gözle bakmaktadır. Ancak Azapkapı evden eve nakliyat personellerin tecrübesi sayesinde, uygulamalar sırasında en ufak bir sorun bile yaşanmamaktadır. Firma, taşınılması planlanan tüm eşyaları iki kat olacak bir şekilde ambalajlamaktadır. Ambalajların içerisine yerleştirilen destek malzemeleri sayesinde de eşyaların darbeler karşısında zarar görmeleri engellenmektedir. Azapkapı evden eve nakliyat, sevkiyat anında paketlerin deforme olmaması için de gerekli olan tüm önlemler almaktadır. Ayrıca yükleme işlemleri, eşyaların fiziksel özellikleri göre gerçekleştirilmektedir. Örneğin iki eşyanın birbirine zarar vermemesi için aralara engeller yerleştirilmektedir.

Nakliyat Araçları

Azapkapı evden eve nakliyat bünyesinde, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan pek çok araç modeli bulunmaktadır. Söz konusu bu araçların rutin bakımları ve kontrolleri zamanında yapılmaktadır. Ayrıca kapalı kasa kamyon ve kamyonetler sayesinde de taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde gerçekleştirilmektedir. Azapkapı evden eve nakliyat, yüksek katlı binalar için asansör desteği sunmaktadır. Asansör sistemleri sayesinde tüm eşyalar pratik bir şekilde katlara ulaştırılmaktadır. Firma, sadece K3 belgesine sahip olan araçlar ile hizmet vermektedir Ofis, ev veya kurumsal yük taşımacılığına özel olarak da araç tahsis edilmektedir. Azapkapı nakliyat, ekonomik yakıt tüketimine sahip olan kamyon çeşitleri sayesinde de, proje maliyetlerini büyük oranda düşürmektedir.

Azapkapı Evden ve Nakliyat Fiyatları

Azapkapı evden eve nakliyat ekipleri, öncellikle işlem görmesi düşünülen eşyaları yakından incelemektedir. Daha sonra maliyet hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Firma, kesinlikle komisyoncuların vermiş olduğu işleri kabul etmemekte ve direk müşteriler ile muhatap olmaktadır. Ayrıca her projeye özel indirim ve kampanyalar yapılmaktadır. Sizde hemen Azapkapı evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmeti cazip fiyatlar ile alabilirsiniz.

  

 

0530 165 5730