Close

Ayrılıkçeşmesi Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Ayrılıkçeşmesi evden eve nakliyat, İstanbul’un çeşitli semtlerine araç desteği sunmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı evini değiştirmek isteyen bireyler, taşınma sürecinde çeşitli zorluklar ile karşılaşmaktadır. Özellikle de eşyalar, farklı adreslere götürürken zarar görmekte ve bir daha kullanılmaz bir hale gelmektedir. Ayrılıkçeşme evden eve nakliyat firması ise, üst düzey paketleme desteği sayesinde en ufak bir eşyanın zarar görmesini engellemektedir. Firma sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Bu nedenle uygulama noktasında herhangi bir sorun yaşanmamakta ve taşınma süreci 1 gün gibi kısa bir zaman içerisine tamamlanmaktadır.

Taşınma Süreci

 

Taşınma süreci, işlem görmesi planlanan eşyaların paketlenmesi ile başlamaktadır. Tüm mobilyalar, koltuk takımları ve halılar, Ayrılıkçeşmesi evden eve nakliyat personelleri tarafından özenle ambalajlanmaktadır. Daha sonra yükleme işlemlerine geçilmekte ve bu işlem sırasında da güvenlik ön planda tutulmaktadır. Örneğin paketlerin açılması ve sevkiyat noktasında eşyaların birbirine zarar vermemesi için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Firma, müşterilerine hem kaliteli, hem de zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Yeni yaşam alanına çıkartılan eşyalar, uzman ustalar tarafından montaj edilmektedir. Ayrılıkçeşmesi evden eve nakliyat firması, bahsi geçen hassasiyeti ofis, parça yük ve banka taşımacılığı gibi hizmet alanlarında da göstermektedir. Ayrıca tüm eşyalar, ekspertiz ekipleri tarafından sigortalanmaktadır.

 

Araç Modelleri

Günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modelleri ile hizmet veren firma, taşıma güvenliğini maksimum bir düzeye çıkarmaktadır. Ayrılıkçeşmesi evden eve nakliyat bünyesinde bulunan tüm taşıtlar, düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir. Ayrıca bu araçların tamamı kapalı kasa olmakla beraber, yüksek tonaja sahip olan eşyaları bile kolay bir şekilde taşıyabilmektedir. Firma talep eden müşteriler için asansörlü nakliyat noktasında da destek sağlamaktadır. Asansör sistemleri sayesinde eşyalar pratik bir şekilde adreslere çıkartılmaktadır. Ayrıca çok katlı binalar için kullanılan bu sistemler sayesinde eşyalara zarar gelme riski de ortadan kaldırılmaktadır.  Ayrılıkçeşmesi evden eve nakliyat firması, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Gerek uzman personelleri, gerekse teknolojik araçları sayesinde taşıma sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.  

 

Ayrılıkçeşmesi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Cüzi rakamlar ile hizmet veren Ayrılıkçeşmesi evden eve nakliyat firması müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca maliyet hesaplamaları, taşınması planlanan eşyaların incelenmesinden sonra yapılmaktadır. Bu sayede müşterileri net fiyatlar verilmektedir. Firma, paketleme, montaj gibi hizmetler için de ek ücret talep etmemektedir. Sizde hemen Ayrılıkçeşmesi evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

 

 

0530 165 5730