Close

Aynalıkavak Evden Eve Nakliyat

Çatalçeşme evden eve nakliyat

 

 0532 622 6260

Sektörün öncü bir firması olan Aynalıkavak evden eve nakliyat, ofis, ev ve kurumsal taşımacılık gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm eşyalar, İstanbul ve yakın çevresi illere lanse edilmektedir. Müşterilerden gelen talepler ise, anında karşılanmakta ve taşınma sürecinin çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır. Aynalı kavak evden eve nakliyat tarafından gerçekleştirilen projelerde eşyalara zarar gelmesi de söz konusu değildir Firma tüm işlemleri, bilimsel metotlar ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca ofisler ve evlerde yer alan eşyalar, titizlikle paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Firma, taşıma güvenliğini sağlamak adına da çeşitli önlemler almaktadır. Örneğin tüm yükler, teker teker incelendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir.

Üst Düzey Paketleme

 

Nakliyat sektörünün genel bir sorunu olan eşyaların zarar görmesi, yanlış yapılan paketleme işlemleri nedene bağlıdır. Aynalıkavak evden eve nakliyat personelleri ise, taşıma öncesinde tüm eşyaları kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Paketlerin içerisine yerleştiri5len destek malzemeleri sayesinde, eşyaların darbelere karşı daya dayanıklı olması sağlanmaktadır. Cam gibi kırılgan malzemeler için de kurutulama desteği sunulmaktadır. Aynalıkavak nakliyat, her daim taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca aynı hassasiyet ofis, parça yük ve ağır yük taşımacılığı gibi hizmetlerde de gösterilmektedir. Paketlemenin yanı sıra, montaj uygulamalarında da başarılı olan Aynalıkavak nakliyat personelleri, gerekli olan bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ayrıca verilen hizmetler sayesinde müşterilerin taşınma sürecini zahmetsiz bir şekilde tamamlamaları sağlanmaktadır.

 

Firmanın Araç Modelleri

 

Günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlarla hizmet veren Aynalıkavak evden eve nakliyat, farklı özelliklere sahip eşyaları profesyonelce taşımaktadır. Talep edilen adreslere de çok kısa bir süre içerisinde araç gönderilmektedir. Bahsi geçen tüm araçlar resmi K3 belgesine sahip olmakla beraber, eşyaların güvenliğini de maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Aynalıkavak nakliyat, tüm araçlarının bakımını zamanında gerçekleştirmektedir. Özellikle de yüksek katlı binalar için asansörlü kamyon modelleri tercih edilmektedir. Bu sayede dairelere tüm eşyalar pratik bir şekilde ulaştırılmaktadır. Firma, ofis ve banka taşımacılığı hizmeti verecek bir potansiyele de sahiptir: Zira sigortalı taşımacılık noktasında da her türlü destek sunulmaktadır.

Aynalıkavak Evden Eve Nakliyat Ekipleri

 

Pek çok firma, işçilik maliyetini düşürmek için sağdan soldan günlük yevmiye usulü çalışan işçiler bulmaktadır. Ancak bu işçilerin nakliyat sektörü ile ilgili tecrübesi olmadığı için farklı sorunlar yaşanmaktadır. Aynalıkavak evden eve nakliyat ise, sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Ayrıca söz konusu bu personeller mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye de sahiptir. Bu sayede uygulamalar sırasında en ufak bir sorun yaşanmamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir personel desteği alabilirsiniz.

 

0530 165 5730