Close

Aydınlı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

05326226260

Taşımacılık sektörü, bireylerin her zaman uzak durduğu ve şüphe duyduğu çalışma alanlarından biridir. Bunun nedeni yapılan işlemler sırasında eşyaların zarar görmesi ve bir daha kullanılmaz bir hale gelmesidir. Aydınlı evden eve nakliyat firması ise, bahsi geçen sorunların yaşanmasına fırsat vermemekte ve tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde halletmektedir. Evlerde, ofislerde, kurumsal alanlarda ve şirketlerde kullanılan tüm eşyalar Aydınlı nakliyat firması tarafından talep edilen adreslere götürülmektedir. Sadece alanında uzman personeller ile hizmet vermekle beraber, taşıma sırasında da sorun yaşanmasını engellemektedir. Aydınlı evden eve nakliye firması, İstanbul’un tüm mahalle ve semtleri için de araç desteğinde bulunmaktadır. Yine şehir içi taşımacılık hizmetleri de, farklı semtler için geçerli kılınmaktadır.

Teknolojik Araçlar

Taşımacılık hizmetlerinde kullanılan teknolojik araçlar, ürün güvenliği arttırmakta ve işlemlerin daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Aydınlı evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan kamyon ve tır modelleri, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Ayrıca ev eşyaları ve ağır tonaja sahip olan eşyalar için de farklı araç modelleri tercih edilmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmetlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştiren Aydınlı evden eve nakliyat, tüm yüklerin pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmasını sağlamaktadır. Parça eşya veya kurumsal nakliyat hizmetleri de dahil olmak üzere tüm projeler sigortalı araç modelleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterilere güven verilmekte ve oluşan maddi hasarlar kasko acenteleri tarafından karşılanmaktadır. Aydınlı nakliyat araçlarının tamamı kapalı kasa olmakla beraber, ürün güvenliğini de maksimum bir düzeyde sağlamaktadır.

Paketleme Ve Montaj Desteği

Aydınlı evden eve nakliyat personelleri, tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme işlemlerinin profesyonel bir şekilde yapılması, taşıma güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle ekipler, her bir parça eşyayı en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlamaktadır. Aydınlı evden eve taşımacılık firması, müşterilerinin zahmetsiz bir hizmet alması için de montaj desteği sunmaktadır. Zira tüm eşyalar yeni yaşam alanına getirildikten sonra mobilya ustaları tarafından talep edilen odalara yerleştirilmektedir. Yine taşıma noktasında kullanılan asansör sistemleri sayesinde de yükler katlara pratik bir şekilde çıkarılmaktadır.

 Aydınlı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 Tüm hizmetlerini makul rakamlarla gerçekleştiren Aydınlı nakliyat firması, müşterinin aile bütçelerini de koruma altına almaktadır. Parça yük, ofis ve ağır yük gibi taşımacılık projeleri, piyasa şartlarına göre yüzde 10  daha ucuz rakamlarla tamamlanmaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

0530 165 5730