Close

Ayazma Evden Eve Nakliyat

  0532 622 6260

Taşımacılık sektörünün lider bir firması olan Ayazma evden eve nakliyat, ev ve ofislerde bulunan eşyalara özel uygulamalar geliştirmektedir. Bilindiği üzere, pek çok nakliyat şirketi müşterilerini mağdur etmekte ve bireylerin sektöre olan bakış açısını negatifleştirmektedir. Ancak Ayazma nakliyat firması, profesyonel ekipleri ve teknolojik araçları sayesinde tüm müşterini memnun etmektedir. İstanbul’un değişik mahalle ve ilçelerine anlık olarak araç gönderilmektedir. Parça eşya, kurumsal yük, büro ve site taşımacılığı gibi alanlarda da destek sağlanmaktadır. Ayazma evden eve nakliyat, montaj, paketleme ve söküm gibi uygulamalar sırasında da eşyalara zarar gelmemesi için her türlü önlemi almaktadır.

 

Profesyonel Hizmet

 

Ayazma evden eve nakliyat firması, öncellikle taşınılması gereken eşyaları incelemekte ve hantal olan mobilyaları sökmektedir. Söküm işlemleri sayesinde, mobilyaların taşınması daha da kolay bir hale gelmektedir. Ardından tüm eşyalar ve parçalar, yüksek kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketlerin içerisine yerleştirilen izolasyon malzemeleri sayesinde de eşyaların darbelere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ayazma evden eve nakliyat ekipleri, tüm eşyaları belli bir sıraya göre araçlara yüklemektedir. Ancak sevkiyat sırasında iki eşyanın birbirine zarar vermemesi için de gerekli önlemler alınmaktadır. Firma montaj noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen parçalar, tekrar kurulmakta ve alanın kısa bir sürede düzene kavuşması hedeflenmektedir.

 

Araç Modelleri

 

Taşıma hizmetlerinde kullanılan araçların fiziki özellikleri oldukça önemlidir. Ayazma nakliyat firması ise, sadece günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kamyonlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca bu kamyonların tamamı K3 olmakla beraber, kapalı kasadır. Bu nedenle de taşıma sırasında eşyalara zarar gelme olasılığı minimuma indirilmektedir. Ayazma evden eve nakliyat personelleri, araçların temizliğini ve bakımlarını zamanında gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası taşımacılık hizmetleri için ise, ekonomik yakıt tüketim özelliği bulunan araçlar tercih edilmektedir. Bu sayede proje maliyetleri düşürülerek, müşterilere daha makul fiyatlar ile hizmet verilebilmektedir. Ayrıca parça yükler, ofis taşımacılığı veya ağır tonaja sahip olan eşyalara özel araçlar tahsis edilmektedir. Ayazma nakliyat, sigortalı taşımacılık noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır.

 

Ayazma Evden Eve Nakliyat Firması

Ayazma evden eve nakliyat firması, her zaman önceliği müşteri memnuniyetine vermektedir. Bu nedenle de gerek fiyat, gerekse süre açısından beklentileri karşılayabilmektedir. Kurumsal bir hizmet sunan Ayazağa nakliyat, müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar da gerçekleştirmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve taşınma sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca evinize ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekibi çağırarak da maliyet hesaplaması yaptırabilirsiniz.

0530 165 5730