Close

Avcılar Eşya Depolama

Avcılar eşya depolama İstanbul avcılar kiralık depo alanları kişiye özel Güvenlik kamaralı kilitli temiz depo alanlarından meydana gelir.

Avcılar Eşya Depolama Şirketi

Avcılar eşya depolama firması için bir arayış içerisine giren kişiler, bu noktada bizim şirketimizi seçebilirler. Çünkü firma olarak en iyi hizmeti, oldukça uygun olan bir fiyat üzerinden vermekteyiz. Ayrıca bünyemizde bulunan personelimiz, son derece dikkatli bir biçimde eşyaları taşımaktadır. Bunun yanı sıra eşyaların korunması noktasında çok büyük bir özen gösteriyoruz. Bu yüzden eşyaların kutulara konulması ve güzel bir biçimde ambalajlanmasını sağlamaktayız. Bunu yaparken de eşyaların türüne göre doğru ürünleri seçiyoruz. Avcılar evden eve nakliyat hizmeti sırasında ortaya çıkacak olan olası kazaları önlemek için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Ayrıca firmamız, eşyalarınıza sigorta da yapmaktadır.

İstanbul Avcılar Ev Eşyası Depolama Firması

Avcılar ev depolama yeni dönemde çok kolay bir hale gelmiştir. Buna göre her türlü eşyanın taşınması sırasında asansör kullanılmaktadır. Asansör ile işler çok daha kolay bir hale gelmektedir. Çünkü bu araç insan gücüne ihtiyaç duymamaktadır. Bunun yanı sıra çok daha fazla eşya taşıyabilmektedir. Bu noktada asansörün nasıl kullanıldığından bahsetmek gerekmektedir. Bu platform, kamyonun hemen kasasının yanın koyulmaktadır. Böylelikle eşya asansör ile kasaya inmiş olacaktır. Yani aynı anda iki işlem birden yapılacaktır. Asansör, bina sakinlerini rahatsız etmez. Çünkü dışarıdadır. Ayrıca eşyaları korumaktadır. Bu şekilde eşyaların yüklenme işlemlerinde zaman kazanmak mümkün olacaktır. Asansörlü sistem ile yaptığımız taşıma oldukça uygun bir fiyat tarifesine sahiptir. Avcılar eşya depolama şirketimizden 7/24 dilediğiniz zaman istediğiniz adrese taşınma teklifi alabilirsiniz.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatları

Avcılar eşya depolama fiyatları indirimli olarak ekonomik ücretlerle sunulur. Depo alanları 4 – 8 – 10 – 12 Metre kare alanlardan meydana gelir. Kilitli depolar oda depo şeklinde kullanıma sunulur. Kişisel depo alanları hem hijyeniktir. Hem de güvenlik açısından daha korunaklıdır. Güvenli ve garantili ev ofis depolama hizmeti için bizden fiyat teklifi alınız. 

0530 165 5730