Close

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir nakliyat İstanbul ataşehir nakliye şirketi şehir içi taşımacılık ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini sigorta sözleşmeli sunar. Ataşehir nakliye firmaları arasındaki en eski ve en köklü nakliye şirketi olarak güvenle taşımacılık hizmetlerini sürdürüyoruz.

İstanbul genelinde hizmet veren evden eve nakliyat firmalarının hizmet ve nitelik bakımından birçok farklı skalada hizmet verdiği görülmektedir. Fiyat alanında da sorun yaşamadan bu firmalar arasından bir seçimde bulunabilirsiniz. Her bütçeye uygun bir taşımacılık alternatifinin bulunması kişileri memnun eden detayların başında gelmektedir.

 

Ataşehir Nakliyat Firması Seçimi

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasından bir tercih yaparken şu unsurların dikkatle incelenmesi lazımdır;

  • Firmaların uzun senelerdir bu işi yaptığından emin olmalısınız.
  • Tecrübenin taşımacılık alanında oldukça büyük öneme sahip olduğunun da farkında olmalısınız.
  • Firmada çalışan görevlilerin de sorunsuz bir biçimde işlem gösterdikleri ve taşımacılık alanında uzmanlık sahibi olacak derecede yüksek bir tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir.
  • Kullanılan eşyaların olabildiğince modernize edilmesi gerekmektedir. Eski tip araçların sarsıntısından dolayı eşyalarda deformasyonlar meydana gelebilmektedir.

Bu unsurlar ile alakalı olarak inceleme yaparken finansal durumun da bir kenara bırakılmaması gerekmektedir. Firmaların bütçeniz ile uyum içerisinde olmasına özen göstermelisiniz.

 

Ataşehir Nakliye Şirketi

Ataşehir nakliye ile alakalı olarak en önemli niteliklerden bir diğeri de hızlı ve verimli bir yapının söz konusu olmasıdır. Hızlı ve verimli sistemler üzerine kurulu olan taşımacılık firmaları sizin için bu stresli serüveni oldukça makul ve akıcı bir hale getirecektir. Taşımacılık firmasının güvenilirliğinden emin olmadan bu konuda iş birliği kurmamanız konusunda da ayrıca önerilerde bulunulmaktadır.

 

İstanbul Ataşehir Nakliyat Fiyatları

Ataşehir nakliyat fiyatları bakımından ekonomik ve indirimli ücretler sunmaktayız. İstanbul ataşehir nakliye ücretleri %25 e varan indirimlerle sunulur. Taşınacak eşyaların ve evinizin oda sayısına bağlı olarak tarafımızdan fiyat teklifi sunulur. Ortalama nakliye ücretlerimiz 900 tl den başlamaktadır. Net fiyat bilgisi için ücretsiz expertiz hizmetimiz kapsamında eşyalar yerinde görülerek taşıma planı çıkarılır. Eşyalarınız sözleşmeli şekilde yeni adresinize güven içerisinde taşınır.

0530 165 5730