Close

Ataşehir Ev Taşıma Nakliye şirketleri 0532 622 62 60

Profesyonel Ataşehir Nakliyat Şirketi

Ataşehir nakliyat ile taşıma işlerinizin güvenle yapılmasını sağlayabilir ve evinizdeki eşyaları gönül rahatlığıyla firmamıza emanet edebilirsiniz. Bizde sizin için bu eşyalarınızı güvenle tecrübeli elemanlarla taşıyalım. Eski evinizi değiştirip yeni bir eve taşınırken eşyalarınız da sizinle güvenle gelsin. Çok değer verdiğiniz bir dolabınız kapıları ile birlikte odanıza tekrar yerleştirilsin. Çeyiz sandığınızı ilk günün heyecanıyla yatağınızın başköşesine tek parça halinde koyun. Evinizi taşırken sizin için değerli olan ne varsa yeni evinize tek parça halinde gelsin. Bunun için eşyalarınızı taşırken çok dikkatli olmanız gerekir. Bu nakliyat yapılırken gösterilmeyen hassasiyetler maalesef birçok eşyanızı değiştirmek zorunda bırakıyor sizi. Beyaz eşyalarınız taşınırken gerekli önlemler alınmadığı için çiziliyor ve eşyanızda kötü bir görüntünün oluşmasına sebebiyet veriyor. Mobilyalarınız ustalar tarafından sökülüp tekrardan montaj yapılmadığında size yenisini almak farz oluyor. Bu sorunlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken tek bir şey var evinizi yenilerken taşıma işini profesyonel bir ekibe yaptırmanız.

 

 

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Piyasada evden eve nakliyat işini yapan birçok şirket görebilirsiniz. Bu şirketleri seçerken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Açık bir alan olduğu için bir kamyon ve birkaç elaman bulan insanlar maalesef bu sektörde iş yapıyor ve birçok aileyi mağdur ediyor. Siz de mağdur olmak istemiyorsanız bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Ve bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Taşıma firmamız eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Bunun dışında eşyaların dışını yumuşak ve kırılmayacak şekilde ambalajlayıp paketleyerek kırılıp zarar görmesini engeller. Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak ürünlerinizin ve eşyalarınızın taşınması sırasında alınan bilgiler doğrultusunda eşyalarınız güvenle taşımaktayız. Bunun dışında eşyalarınızın zarar görmemesi için asansörlü taşıma yöntemlerini kullanmaktayız. Eşyalar hızlı ama acele etmeden taşımaktayız.

 

Firmamız Nakliye İşlemini Nasıl Yapmaktadır?

İstanbul’da Ataşehir evden eve nakliye firması olarak işimizi yıllardan beri bu işi yapmaktayız ve tecrübe sahibi bir ekibimiz bulunmaktadır. Nakliyat yaparken eşyalarınızı öncelikle bulunduğu ortamda gerekli ambalajlar yaparak koruma altına alıyoruz. Taşıma esnasında acele etmiyoruz ve bu işlemi özenle yapıyoruz. Eski evinizde söktüğümüz mobilyaların montajını yeni evinizde aynı hassasiyet ile montajını yapıyoruz. Her eşyanız bizim için değerli. Bir çay bardağınızın dahi kırılmasına izin vermiyoruz. Taşıma esnasında bizden kaynaklı her türlü zararınızı karşılıyoruz. Bizimle çalışmak sizin için bir ayrıcalık olacaktır.

 

ataşehir evden eve nakliyat
ataşehir evden eve nakliyat
0530 165 5730