Close

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama hizmetini İstanbul geneli ve Ataşehir evden eve nakliyat hizmet bölgesinde uygulamaktayız. Sizler de ev ofis eşyalarının depolanması için tarafımıza fiyat teklifi talebinde buluna bilirsiniz.

Ataşehir Eşya Depolama Şirketi

Ataşehir depolama firması için bir arayış içerisine giren kişiler, bu noktada bizim şirketimizi seçebilirler. Çünkü evden eve nakliyat firması olarak en iyi hizmeti, oldukça uygun olan bir fiyat üzerinden vermekteyiz. Ayrıca bünyemizde bulunan personelimiz, son derece dikkatli bir biçimde eşyaları taşımaktadır. Bunun yanı sıra eşyaların korunması noktasında çok büyük bir özen gösteriyoruz. Bu yüzden eşyaların kutulara konulması ve güzel bir biçimde ambalajlanmasını sağlamaktayız. Bunu yaparken de eşyaların türüne göre doğru ürünleri seçiyoruz. Eşya depolama sırasında ortaya çıkacak olan olası kazaları önlemek için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Ayrıca firmamız, eşyalarınıza sigorta da yapmaktadır.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ataşehir ev eşyası depolama yeni dönemde çok kolay bir hale gelmiştir. Buna göre her türlü eşyanın taşınması sırasında asansör kullanılmaktadır. Asansör ile işler çok daha kolay bir hale gelmektedir. Çünkü bu araç insan gücüne ihtiyaç duymamaktadır. Bunun yanı sıra çok daha fazla eşya taşıyabilmektedir. Bu noktada asansörün nasıl kullanıldığından bahsetmek gerekmektedir. Bu platform, kamyonun hemen kasasının yanın koyulmaktadır. Böylelikle eşya asansör ile kasaya inmiş olacaktır. Yani aynı anda iki işlem birden yapılacaktır. Asansör, bina sakinlerini rahatsız etmez. Çünkü dışarıdadır. Ayrıca eşyaları korumaktadır. Bu şekilde eşyaların yüklenme işlemlerinde zaman kazanmak mümkün olacaktır. Asansörlü sistem ile yaptığımız taşıma oldukça uygun bir fiyat tarifesine sahiptir.

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir eşya depolama fiyatları ekonomik indirimli ücretlerle sunulur. Ataşehir kiralık depo alanlarını ev eşyalarınız ve ofis eşyalarınızın depolanması için kullana bilirsiniz.

0530 165 5730