Close

Ataköy Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Taşımacılık sektörünün lider bir firması konumunda olan Ataköy evden eve nakliyat, tüm yükleri profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Evlerde veya ofislerde bulunan eşyalar, sadece bilimsel yöntemler ile işlem görmektedir. Ayrıca firma taşımacı sırasında ek ufak bir eşyaya zarar gelmemesi için de her türlü önlemi almaktadır. Ofis, parça yük ve ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet veren Ataköy evden eve nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerine de araç desteği sağlamaktadır. Taşınması planlanan eşyalar, firmanın uzman personelleri tarafından önceden incelenmekte ve söz konusu eşyalara özel araçlar tahsis edilmektedir. Bu sayede nakliye işlemi kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Nakliyat Süreci

 

Nakliyat sırasında sorun yaşanmaması için alınması gereken bazı önlemler bulunmaktadır. Örneğin tüm eşyalar hassasiyet ile paketlenmelidir. Ataköy evden eve nakliyat ekipleri ise, mobilya ve masa gibi eşyalara parçalara ayırmakta ve daha sonra tüm parçaları paketlemektedir. Ayrıca birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenen eşyalara zarar gelmesi engellenmektedir. Yükleme işlemleri sırasında da, yolculuk sırasında paketlerin zarar görmemesi için belirli bir sıra belirlenmektedir. Ataköy evden eve nakliyat firması, müşterilerine güvenli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca firma uzman marangoz ustaları ile beraber montaj desteği de sunmaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen tüm parça eşyalar, tekrar kurulmakta ve kullanıma hazır bir hale getirilmektedir.

Profesyonel Çözümler

 

Ataköy nakliyat firması, tüm hizmet alanlarında teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkları kullanmaktadır. Örneğin eşyaların zarar görmemesi ve insan gücünün yaratmış olduğu sorunların engellenmesi için asansörlü taşımacılık desteği sunulmaktadır. 25.kata kadar çıkabilen bu asansör sistemleri sayesinde tüm yükler pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Paketleme veya montaj noktasında da teknolojik cihazlardan faydalanılmaktadır. Ayrıca parça yük, ofis ve ev taşımacılığı gibi hizmetlerin tamamı, modern yaşam tarzına uygun olan araçlar ile verilmektedir. Ataköy evden eve nakliyat firması bünyesinde depolama alanları farklı olan kamyon ve kamyonetler bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar, taşıma güvenliğini de maksimum bir düzeyde sağlamaktadır.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Piyasa şartlarına göre bir hayli ekonomik hizmet veren Ataköy evden eve nakliyat, müşterilerine özel kampanyalar gerçekleştirmektedir. Ayrıca yol güzergâhı veya yük sayısı ne olursa olsun, paketleme veya montaj hizmetleri için herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Firma, adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. İnceleme sonuçlarına göre müşterilere fiyat verilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Ataköy evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz.

ataköy evden eve nakliyat

ataköy evden eve nakliyat

0530 165 5730