Close

Atakent Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Nakliyat hizmetleri, farklı firmalar veya şirketler tarafından verilmektedir. Ancak yanlış yapılan paketleme ve taşıma uygulamaları nedeniyle eşyalara zarar gelmektedir. Bu nedenle de birçok kişi, taşımacılık şirketlerine ön yargılı yaklaşmaktadır. İstanbul Ve Kocaeli gibi büyükşehirlere düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştiren Atakent evden eve nakliyat firması ise, profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir. Özellikle de evlerde veya ofislerde bulunan eşyalar en ufak bir deformasyona maruz kalmadan yeni adreslere lanse edilmektedir. Atakent evden eve nakliyat firması talep edilen adreslere anlık olarak araç ve ekip yönlendirmektedir. Bu sayede taşınma gibi zorlu bir sürecin kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır. Firma, müşterilerini memnun etmek adına da gelen özel istekleri değerlendirmeye almaktadır.

Atakent Evden Eve Nakliyat

 Atakent evden eve nakliyat ekipleri, adreslere ulaştığında başlangıç olarak eşyaları dikkatli bir şekilde analiz etmektedir. Yapılan bu analizler sonucunda da projelerde kullanılması planlanan araçlar belirlenmektedir. Ardından paketleme işlemlerine geçilmekte ve tüm eşyaların yüzeyleri sağlam olan ambalajlar ile sarılmaktadır. Hali hazırda bekleyen kamyonlara yüklenen paketler, yeni adreslere götürülmektedir. Atakent evden eve nakliyat firması, yolculuk sırasında da eşyalara zarar gelmemesi için farklı önlem almaktadır. Örneğin kasa içerisinde bulunan hafif yükler dikkatli bir şekilde sabitlenmektedir. Bu sayede aracın hareketi sırasında paketlerin birbirine sürtmesi engellenmektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen eşyalar, alanında uzman ekipler tarafından montaj edilmektedir. Böylece nakliyat süresi sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde tamamlanmaktadır. Atakent evden eve taşımacılık firması, bu süreç içerisinde müşterilerin yaşamış olduğu stresi de minimum bir seviyeye getirmektedir.

 

Genel Hizmetler

 

Atakent evden eve nakliyat firması, ofis taşımacılığı, kurumsal yük taşımacılığı ve parça yük taşımacılığı gibi farklı alanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca firma bünyesinde tüm yüklere özel olarak dizayn edilmiş olan araçlar bulunmaktadır. Kamyon ve kamyonetler, taşıma işlemlerinin hem daha kolay, hem de daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Tüm parça yükler, söz konusu araçlar ile teker teker adreslerden toplanmakta ve depolama alanlarına getirilmektedir. Atakent evden eve nakliyat personelleri, bahsi geçen eşyaları sevkiyata hazırlamakta ve adreslere iletilmesini sağlamaktadır. Ayrıca şehirlerarası yük taşımacılığı desteği de sunan firma, fiyat noktasında da müşterini memnun etmektedir.

 

Atakent Evden Eve Nakliyat Ücretleri

 

Atakent evden eve nakliyat ücretleri, projeden projeye göre değişkenlik göstermektedir. Ürün sayısı veya götürülmesi planlanan adresin şuan ki adrese uzaklığı maliyetleri yakından ilgilendirmektedir. Ancak firma müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve adresinize ekip çağırmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

 

0530 165 5730