Close

Ankara Nakliyeciler

Ankara nakliyat hizmetleri, sadece kurumsal nakliye firmaları tarafından verilmelidir. Villa, ev, rezidans gibi lüks konutlar da bulunan eşyalar maddi açıdan değerlidir. Taşıma sırasında bu eşyaların hassasiyet ile paketlenmesi ve yüklenmesi gerekmektedir. Örneğin panolar, tablolar,  antika masalar ve havuz malzemeleri profesyonel bir şekilde ambalajlanmalıdır. Ankara nakliyeciler, taşıma ve lojistik noktasında tecrübe sahibidir. Tüm işçilik işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca İstanbul Ankara arası nakliyat hizmeti günlük olarak sunulmaktadır. Uygulamalar sırasında eşyaların deforme olmaması için önlemler alınmaktadır. Tüm mobilyalar,  antikalar nakliye battaniyeleri ile sarmalanmaktadır. Ayrıca villa gibi lüks konutlar sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız Ankara nakliyeciler sektörün de en kaliteli hizmeti sunarak müşterilerini memnun etmektedir.

 

İstanbul Ankara Arası Nakliyat

İstanbul Ankara arası nakliyat hizmetleri zor ve uğraştırıcı olan nakliye hizmetlerinden birisidir. Normal evler de bulunan eşyalar her firma tarafından kolay bir şekilde nakil edilmektedir. Ancak ofis ve şirketler de bulunan eşyalar için ekstra önlemlerin alınması gerekmektedir. Yükleme, paketleme gibi işlemler daha farklı şekiller de yapılmaktadır. Örneğin altın sehpalar, gümüşler, vazolar hem naylonlar ile paketlenmeli hem de kartonlar ile sarmalanmalıdır. Aksi taktir de ağır maddi zararlar yaşanabilmektedir. Ankara nakliyeciler ekiplerimiz ise tüm eşyaları stabil bir şekilde paketlemektedir. Yüzeylerin darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Firmamız parça eşya taşıma, kurumsal yük ve ambar taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır.

 

İstanbul Ankara Nakliyat Fiyatları

İstanbul Ankara evden eve nakliyat fiyatları makul bir düzeydedir. Ücret hesaplamaları sırasında eşyalar ve nakil güzergahı göz önünde bulundurulmaktadır. Ankara nakliyeciler firmamız ise, tüm ilçelere özel indirimler gerçekleştirmektedir. Nakliyecilerin bir çoğu şehirlerarası nakliye hizmeti vermemektedir. Verse de yüksek rakamlar talep etmektedir. Zira yüklerin şehir dışına taşınabilmesi için nakliye sigortası zorunlu tutulması gerekmektedir. Ancak her nakliyecinin anlaşmalı olduğu kasko veya sigorta acentesi bulunmamaktadır. Ankara nakliyeciler ise tüm hizmetlerini kasko güvencesi ile vermektedir. İstanbul içi villa nakliye fiyatları üzerinden yüzde 25’lik indirimler uygulanmaktadır. Çok katlı villalar için büyük kamyonlar tahsis edilmektedir. İstanbul ev taşıma şirketi tarafından nakil edilen villa eşyalarının zarar görmesi  mümkün değildir. Ayrıca montaj, kurulum gibi işçilikler bünyemiz tarafından yapılmaktadır.

 

Ankara nakliyeciler

Şehirler Arası - İstanbul Fsm Nakliyat
Ankara nakliyecler

Kaliteli hizmet veren İstanbul Ankara arası nakliyat şirketi bulmak zordur. Pek çok firma şehirlerarası nakliye denilince bir an düşünmektedir. Çünkü bu hizmet türü riskli olmakla beraber en ufak bir hatayı bile kaldırmamaktadır. Müşterilerimiz ise  sadece uzman Ankara evden eve nakliyat firmaları ile taşınması gerekmektedir. Aksi taktir de sorunlar yaşanabilmekle beraber ucuz bir hizmet alayım derken daha büyük maddi zararlarla karşılaşılabilinir. Firmamız ise müşterilerine garantili bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca İstanbul’dan İzmir’e, Bodrum’a ve Ankara’ya da yük taşıma desteği sağlanmaktadır. Tarabyat, Zincirlikuyu, gibi ilçelere özel olarak fiyat indirimleri  gerçekleştirmektedir. İstanbul içi tüm semtlere ev ve ofis taşıma hizmeti verilmektedir. Şehir fark etmeksizin tüm bölgelere de sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir.

 

İstanbul Ankara Villa Taşıma

Villa nakliye hizmeti kapalı kasa kamyonlar ile verilmelidir. Eşyaların birbirine temas etmeden yüklenmesi gerekmektedir. Villalar da kullanılan mobilyaların yüzeyleri metal veya gümüş kaplıdır. Bu nedenle de ambalajların içerisine izolasyon malzemesi yerleştirilmelidir. Firmamız 10 yıldır İstanbul villa taşımacılığı sektörün de faaliyet gösterdiği için hangi eşyanın nasıl nakil edilmesi noktasında bilgi sahibidir. Ayrıca yatak odaları, kabinler, eşya dolapları, piyanolar ve antika malzemeler için üst düzey taşıma önlemleri alınmaktadır. Villa nakliye hizmeti  ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Sorunsuz bir taşıma desteği için İstanbul evden eve nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

 

0530 165 5730