Close

Anadolukavağı Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Güler yüzlü ekibi ve son teknoloji araçları ile hizmet veren Anadolukavağı evden eve nakliyat firması, tüm yükleri profesyonelce taşımaktadır. Talep edilen adreslere gelen ekipler, paketleme işlemlerine olabildiğince hızlı bir şekilde başlamaktadır. Özellikle de dolap ve masa gibi yer kaplayan mobilyalar, uzman ustalar tarafından sökülmektedir. Anadolukavağı nakliyat personelleri, boyutu ve hacmi ne olursa olsun tüm parçaları birinci sınıf kaliteyle üretilmiş olan ambalajlar ile paketlemektedir. Paketlenen eşyalar ise, fiziksel özelliklerine göre araçlara yüklenmektedir. Anadolukavağı evden eve nakliyat firması, taşıma işlemlerini bir iş günü içerisinde tamamlamaktadır. Herhangi bir gecikmenin yaşanmaması adına önceden iş planı oluşturulmaktadır. Ayrıca firma mümkün mertebe sayıca fazla olan ekipler ile hizmet vermektedir.

Firmanın Araç Çeşitleri

Her eşya, boyut ve fiziksel olarak farklı özelliklere sahiptir. Taşınma durumunda bu farklılıklar göz önünde bulundurulmalı ve projeye uygun olan araç modelleri tercih edilmelidir. Anadolukavağı evden eve nakliyat firması bünyesinde açık kasa, kapalı kasa kamyon ve kamyonet gibi araçlar yer almaktadır. Bu araçlar tüm yük çeşitlerini güvenli bir şekilde taşıyacak kapasitelere sahiptir. Ayrıca kamyonlarda var olan asansör sistemleri sayesinde de tüm eşyalar pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmaktadır. Anadolukavağı evden eve nakliyat firması, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini de yeni araç modelleri ile vermektedir. 2+1 ve 3+1 yükler, tek seferde araçlara yüklenmektedir. Ayrıca tüm araçlar düzenli olarak kontrollerden geçirilmektedir.

Parça Yük Taşımacılığı

 Anadolukavağı evden eve nakliyat firması, eşya sayısının az olduğu durumlarda parça yük taşımacılığı hizmetini devreye sokmaktadır. Bir veya iki malzeme için koca bir kamyonet kiralamak yerine, bu hizmet sayesinde tüm yükler ekonomik fiyatlar ile adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca parça malzemeler Anadolukavağı evden eden eve nakliyat personelleri tarafından adreslerden toplanmaktadır. Yine bu yüklerde özenle paketlenmekte ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca her müşteri, sadece eşyasının ederi kadar ücret ödemektedir.

Anadolukavağı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Nakliyat fiyatlarının yüksek olması, müşterileri mağdur etmektedir. Firmalar, absürt fiyatları ile birçok projenin yüksek maliyetlere tekabül etmesine sebep olmaktadır. Ancak Anadolukavağı evden eve nakliyat, sunmuş olduğu avantajlı teklifler sayesinde söz konusu fiyatları büyük oranda düşürmektedir. Ürün sayısı ve tonajı ne olursa olsun tüm taşımacılık hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. Ayrıca paketleme ve montaj gibi hizmetler için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.   

0530 165 5730