Close

Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe yaşanan sorunlara kesin çözümler üreten Anadoluhisarı evden eve nakliyat firması, İstanbul’un geneli için araç desteği sağlamaktadır. Talep edilen adreslere maksimum 2 gün içerisinde ekip yönlendirilmekte ve yeni düzenin hızlı bir şekilde kurulması için bir an önce çalışmalara başlanmaktadır. Firma, aynı zamanda ofis, parça yük, kurumsal veya ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına da fiyat noktasında çeşitli iyileştirmeler yapılmaktadır. Anadoluhisarı evden eve nakliyat, kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Firma tarafından yürütülen projelerde en ufak bir eşyanın zarar görmesi veya maddi kayıpların yaşanması söz konusu değildir. Zira uzman personeller sayesinde paketleme, yükleme ve montaj işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Nakliyat Öncesi Yapılan Hazırlıklar

Anadoluhisarı evden eve nakliyat personelleri, taşınması gereken eşyaları incelemekte ve iş planı hazırlamaktadır. Örneğin buzdolabı gibi kullanılması acil olan yüklere öncelik verilmektedir. Ekipler, küçük, büyük hiç fark etmeksizin tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Cam gibi kırılgan yapılara sahip olan malzemeler için de kutulama desteği sunulmaktadır. Anadoluhisarı evden eve nakliyat firması, tüm uygulamalar öncesinde taşıma güvenliğini sağlamak için her türlü önlemi almaktadır. Yapılan bu hazırlıklardan sonra paketlenen eşyalar fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmekte ve yeni yaşam alanına götürülmektedir. Ayrıca Anadoluhisarı nakliyat, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kamyon ve tır modelleri ile hizmet vermektedir.

 

 Genel Hizmetler

Anadoluhisarı nakliyat firması, taşınan her eşyayı ücretsiz ir şekilde monte etmektedir. Yeni yaşam alanına getirilen dolap ve masalar, alanında uzman marangoz ustaları tarafından pratik bir şekilde kurulmaktadır. Ayrıca kurumsal yükler veya banka taşımacılığı hizmetleri için sigortalı araç modelleri tercih edilmektedir. Anadoluhisarı evden eve nakliyat firması, ağır yükler için de depolama alanı geniş olan tır modellerini tercih etmektedir. Yine kullanılmayan ve gereksiz yere yer kaplayan eşyalar, firmanın depolama alanlarında muhafazaya alınmaktadır. Anadoluhisarı evden eve nakliyat personelleri, parça yükleri de teker teker adreslerden toplamakta ve sevkiyata hazır bir hale getirmektedir.

 

Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Belki de sektörün en makul hizmetini veren Anadoluhisarı evden eve nakliyat firması, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır. Yük sayısına ve kat edilecek kilometreye göre belirlenen fiyatlar, piyasa şartlarının çok, çok altındadır. Anadoluhisarı nakliyat, müşterilerine kolay geri ödeme planları da tasarlamakta ve bütçenizin zorlanmasını engellemektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve araç talebinde bulunabilirsiniz.   

 

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat

0530 165 5730