Close

Altunizade Ev Taşıma Nakliye şirketleri 0532 622 62 60

 0532 622 6260

Evlerde, işyerlerine ve ofislerde bulunan eşyalar, farklı adreslere götürürken zarar görmektedir. Nakliyat işlemlerinde yanlış yapılan paketleme ve yükleme metotları, projenin aksamasın neden olmaktadır. Altunizade evden eve nakliyat firması ise şuana kadar edinmiş bilgi ve tecrübesi sayesinde tüm yükleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firma, talep edilen mahalle ve caddelere maksimum 1 iş günü içerisinde ekip yönlendirmektedir. Tüm eşyalar aynı gün içerisinde de yeni adreslere lanse edilmektedir. Altunizade evden eve nakliye firması, ofis, ağır yük ve parça yük gibi taşımacılık alanlarında da faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm hizmetler, makul rakamlar ile verilmekte ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutulmaktadır.

Araç Çeşitleri

 

Nakliyat denilince akla ilk gelen kamyon ve tır modelleri, taşıma işlemlerinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Özellikle günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar sayesinde tüm yükler, uzak beldelere bile güvenli bir şekilde götürülmektedir. Altunizade evden eve nakliyat firması, eşya çeşitlerine göre istenilen tüm boyutlarda araç temin edebilme kapasitesine sahiptir. Kamyon tır ve kamyonet gibi pek çok aracı bünyesinde bulunan Altunizade nakliyat, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini de profesyonel bir şekilde vermektedir. Ayrıca bütün araçların sigortaları ve rutin bakımları eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Altunizade evden eve nakliyat personelleri, kamyonların arkasında bulunan damper ve asansör sistemlerini her projenin başında kontrol etmektedir.

 

Paketleme Montaj Ve Taşıma

 

Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için kullanılan ambalajların kalitesi oldukça önemlidir. Altunizade evden eve nakliyat personelleri, sadece birinci sınıf kaliteye ve sağlamlığa sahip olan ambalajlar ile eşyaları sarmaktadır. Cam, vazo ve kırılması muhtemel olan diğer malzemeler için de farklı çözüm yöntemleri geliştirilmektedir. Ayrıca paketlenen eşyalar, dikkatli bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Yolculuk sırasında da sorun yaşanmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, Altunizade evden eve taşımacılık personelleri tarafından hassasiyet ile monte edilmektedir. Firma, dolap masa ve benzeri mobilyaları uzaman marangoz ustaları tarafından tekrar kullanıma hazır bir hale getirmektedir.

 

Altunizade Evden Eve Nakliyat Farkı

 

Altunizade evden eve nakliyat firması, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Taşıma işlemleri, kademeli bir şekilde yürütülmekte ve sistemli bir şekilde de tamamlanmaktadır. Ayrıca müşterilere sunulan ekspertiz hizmeti sayesinde de, tüm yükler garantiye alınmaktadır. Sizde Altunizade evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmetten ekonomik fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

0530 165 5730