Close

Altkaynarca Evden Eve Nakliyat

 0532 622 6260

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Altkaynarca evden eve nakliyat, ofislerde ve yaşam alanlarında bulunan tüm eşyaları talep edilen adreslere götürmektedir. Firma, paketleme montaj ve taşıma gibi işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca İstanbul’un diğer ilçelerine de araç desteği sağlanmaktadır. evden eve nakliyat, işlem görmesi planlanan tüm eşyaları incelemekte ve müşteriye fiyat bilgisi vermektedir. Daha sonra paketleme uygulamalarına başlanmaktadır. Tüm eşyaların yüzeyleri özenle sarılmakta ve en küçük bir bölgenin açık kalması engellenmektedir. Bu sayede yüklerin çevresel etkenlerden dolayı zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Altkaynarca nakliyat, parça yük taşımacılığı noktasında da hizmet vermektedir.

 

Asansörlü Taşımacılık

 

Altkaynarca evden eve nakliyat firması küçük ve girilmesi zor olan daireler için asansör sistemlerini kullanmaktadır. Yüksek katlı binalara ulaşmakta ve eşyaları merdiven boşluklarını kullanarak taşımak oldukça zordur. Bu uygulama, hem eşyaların deforme olmasına, hem de projenin daha uzun bir sürede tamamlanmasına neden olmaktadır. evden eve nakliyat firması ise, sunmuş olduğu asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde tüm yükleri kolay bir şekilde adreslere çıkarmaktadır. Ayrıca aracın mahalleye gelmesi ile birlikte asansör sistemleri anlık olarak kurulmaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen ambalajlar uzman ekipler tarafından montaja hazır bir hale getirilmektedir. Altkaynarca nakliyat paketleme ve asansörlü taşımacılık hizmetleri için de herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Teknolojik Araçlar

 

Taşımacılık hizmetlerinin daha profesyonel bir şekilde verilebilmesi için kullanılan teknolojik araçlar, eşya güvenliğini de iyi bir derece sağlamaktadır. Altkaynarca evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan tır ve kamyonlar çeşitli özelliklere sahiptir. Depolama alanları da oldukça geniş olmakla beraber, yüklerin fiziki özelliklerine hitap etmektedir. Tır ve kamyonlarda bulunan ekonomik yakıt tüketim programları da, taşımacılık maliyetlerini büyük oranda azaltmaktadır. evden eve nakliyat firması, parça yükleri, ofis malzemeleri ve diğer tüm eşyaları sigortalı araçlar ile taşımaktadır. Yolculuk sırasında oluşan maddi kayıplar, ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır.

 

Altkaynarca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren bir nakliye şirketi bulmak oldukça zordur. Firmalar, müşterilerinden ağır bedeller talep etmektedir. Ancak Altkaynarca evden eve nakliyat, söz konusu bu fiyatları büyük oranda azaltmakta ve memnuniyet oranlarını yükseltmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

0530 165 5730