Close

 Altıntepe Evden Eve Nakliyat  

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

0532 622 6260

Altıntepe evden eve nakliyat, ofis, ev ve kurumsal taşımacılık gibi alanlarda hizmet vermektedir. Firma, sektörün en sıkıntılı sorunlarına kesin çözümler geliştirmektedir. Tüm eşyalar, sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm yöntemleri ile taşınmaktadır. Boyutu, şekli ve uzunluğu ne olursa olsun tüm yükler kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Altıntepe evden eve nakliyat ekipleri, alanında uzman olmakla beraber, tecrübe bakımından da tam bir donanıma sahiptir. Özellikle de eşyaların kaldırılması ve indirilmesi gibi uygulamalar her zaman risk taşımaktadır. Yapılan en ufak bir hata da yükler zarar görebilmektedir. Altıntepe evden eve taşımacılık personelleri ise, böyle durumların yaşanmaması için tüm önlemleri almaktadır. Ayrıca eleman sayısı, projenin büyüklüğüne göre de arttırılabilmektedir.

Araç Çeşitleri Neden Önemli?

 Nakliyat işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için projeye uygun araçların belirlenmesi gerekmektedir. Örneğin birkaç parça eşya için koca bir tır tutmak, hem maliyetli, hem de boşuna zaman kaybıdır. Altıntepe evden eve taşımacılık ekipleri ise, öncellikle eşyaları detaylı bir şekilde incelemektedir. Yük sayısı ve tonajı belirlendikten sonra araç seçimi gerçekleştirilmektedir. Altıntepe evden eve nakliyat bünyesinde kapalı kasa, açık kasa, kamyon ve kamyonet gibi birçok araç bulunmaktadır. Bu araçlarında bakımları zamanında yapılmakta ve taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Altıntepe evden eve nakliyat, talep edilen adreslere de maksimum 2 iş günü içerisinde araç yönlendirmektedir.

Paketleme Ve Yükleme

 Tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Paketlerin içerisine yerleştirilen koruyucu köpükler sayesinde, eşyaların çevresel etkenlere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Altıntepe evden eve taşımacılık ekipleri, paketleme işlemlerinin ardından tüm yükleri kademeli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Taşıma işlemleri sırasında da asansör sistemleri kullanılmaktadır. Altıntepe evden eve taşımacılık firması, müşterilerine montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar özenle kurulmaktadır. Ayrıca dolaplar ve masalar, uzman marangozlar tarafından tekrar birleştirilmektedir. Bu sayede müşterilerin zahmetsiz bir şekilde yeni adreslerine yerleşmeleri sağlanmaktadır.

Altıntepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Altıntepe evden eve nakliyat firması, parça yük taşımacılığı başta olmak üzere tüm sektörler için hizmet vermektedir. Kurumsal şirketlerin ofis malzemeleri ve fabrika yükleri de, firma tarafından işlem görmektedir. Sizde hemen Altıntepe nakliyat ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alabilirsiniz. Zira firma tüm projeleri cazip fiyatlar ile gerçekleştirmekte ve yüksek memnuniyet oranları elde etmektedir.   ,

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

0530 165 5730