Close

Altınşehir Evden Eve Nakliyat

çamlıca Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Taşımacılık hizmetleri sektöründe başarıya ulaşan Altınşehir evden eve nakliyat firması, profesyonel ekipleri sayesinde yükleri sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırmaktadır. Gerek güvenlik, gerekse fiyat noktasında müşterilerini memnun eden Altınşehir nakliyat, ev, ofis ve kurumsal yük taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca firmaya gelen talepler, maksimum 1 iş günü içerisinde onaylanmakta ve araçların adreslere ulaşması sağlanmaktadır. Tüm projeler, söz verilen tarih te tamamlanmakta ve olağan dışı bir durum olmadığı taktirde gecikme yaşanması engellenmektedir. Altınşehir evden eve nakliyat personelleri, mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ambalajlama veya montaj gibi işlemler pratik bir şekilde gerçekleştirilmekle beraber, uzman eller tarafından kontrol edilmektedir.

Öncelik Ürün Güvenliği

 Altınşehir evden eve nakliyat ekipleri, ister parça yük, isterse ofis taşımacılığı gibi tüm hizmetleri, güvenlik önlemleri çerçevesinde gerçekleştirmektedir. İşlem görmesi planlanan eşyalar, sert ve koruyuculuk katsayısı yüksek olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Sadece paketlemenin yetersiz kaldığı ürünler için, bir de kutulama desteği sunulmaktadır. Altınşehir evden eve nakliye firması, her zaman eşya ve taşıma güvenliğine büyük önem vermektedir. Paketlenen eşyalar, araçlara kademeli bir şekilde yüklenmekte ve yolculuk sırasında sürtülmeden yaşanan sorunlarda engellenmektedir. Altınşehir nakliyat personelleri, aynı hassasiyeti boşaltma, yeni adreslere çıkarma ve montaj noktalarında da göstermektedir. Tüm uygulamalar, uzmanlık alanlarına göre gruplara ayrılmış olan personeller tarafından gerçekleştirmektedir. Özellikle de dolapların ve mobilyaların kurulumu marangoz ustaları tarafından yapılmaktadır.

Anlık Araç Desteği

 İster kış, isterse yaz ayları, hiç fark etmeksizin anlık araç talepleri, Altınşehir evden eve nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. Olumsuz hava şartlarında bile taşımacılık desteği sunulabilmektedir. Firma bünyesinde 5’e yakın araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlar, ev eşyası, ofis malzemesi ve büro mobilyası gibi eşyalara uygun bir şekilde dizayn edilmektedir. Ayrıca asansörlü taşımacılık desteği de veren Altınşehir evden eve nakliyat firması, şehirlerarası lojiktik sektöründe de boy göstermektedir. Kamyon, tır ve hafif ticari gibi birçok araç modeli sayesinde tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. Kurumsal şirket veya bankalar için de sigortalı tır ve kamyonlar kullanılmaktadır. Altınşehir nakliyat, tüm yükleri profesyonel bir şekilde Türkiye’nin 81 iline ulaştırmaktadır.

Altınşehir Evden Eve Nakliyat Farkı

 Firma, ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Birçok taşımacılık projesi makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle de parça yükler için talep edilen tutarlar oldukça cüzidir. Altınşehir evden eve nakliyat fiyatları, ürünlerin incelenmesinden sonra belirlenmektedir. Sizde firma ile iletişime geçebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

0530 165 5730