Close

Alemdar Evden Eve Nakliyat

05326226260

Sektörün lider bir firması konumunda olan Alemdar evden eve nakliyat, akla gelen tüm eşyaların taşımacılığı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma İstanbul’un tüm mahalle ve caddelerine özel araç tahsis etmekle beraber, gelen talepleri de hızlı bir şekilde değerlendirmektedir. Özellikle de evlerde, ofislerde ve şirketler bulunan eşyalar özenle paketlenmektedir. Paketleme uygulamalarında ise, birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır. Alemdar evden eve nakliyat firması, kurumsal taşımacılık noktasında da hizmet vermektedir. Bankalarda, devlet dairelerinde ve benzeri kamu kuruluşlarında bulunan eşyalarda pratik bir şekilde taşınmaktadır. Firmanın ekipleri, mahal bölgesine önceden gelmekte ve eşyaları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Ardından projede kullanılması planlanan araç türü belirlenmektedir. Bu sayede de uygulama sırasında rutin sorunlar yaşanması engellenmektedir.

Taşıma Süreci

 Alemdar evden eve nakliyat firması, taşınma sürecini maksimum 2 gün içerisinde tamamlamaktadır. Sistemli bir çalışma prensibine sahip olan söz konusu firma, paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemleri de profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır. Öncellikle tüm eşyalar sayımlardan geçirilmekte ve daha sonra paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Alemdar evden eve nakliyat firması, eşyalara zarar gelmemesi için de her türlü önlemi almaktadır. Örneğin araç içerisine yüklenen eşyalar sabitlenmekte ve yolculuk sırasında hareket etmeleri önlenmektedir. Firma yeni dairelere veya ofislere getirilen mobilyaları, yine alanında uzman ekipler tarafından monte etmektedir. Bu sayede düzenin kısa bir süre içerisinde kurulması sağlanmaktadır.

Parça Yük Taşımacılığı

Her zaman taşınacak olan eşyaların sayısı, bir kamyonu doldurabilecek kadar yüksek değildir. Bu gibi durumlarda ise, parça yük taşımacılığı hizmeti alınması gerekmektedir. Tüm yükler, teker teker adreslerden toplanmakta ve tek bir araç içerisinde talep edilen ilçelere götürülmektedir. Alemdar evden eve nakliyat firması, parça yük taşımacılığı hizmetlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle de en küçük bir eşyanın kaybolmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Firma tüm yükleri de söz verdiği tarihlerde adreslere teslim etmektedir.

Alemdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Piyasa şartlarına göre çok ekonomik bir hizmet sunan Alemdar evden eve nakliyat firması, müşterilerine ödemeler noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Firma montaj, paketleme ve taşsıma gibi hizmetler içinde ekstra bir bedel talep etmemektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

0530 165 5730