Close

Aksaray Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve taşımacılık hizmetleri sayesinde, bir takım eşyalar talep edilen adreslere lanse edilmektedir. Ancak söz konusu bu hizmetler sırasında yanlış yapılan işlemlerden dolayı sorunlar yaşanmaktadır. Özellikle de paketleme, taşıma ve montaj uygulamaları, bilinçsiz bir şekilde yapılmaktadır. Aksaray evden eve nakliyat firması ise, bahsi geçen tüm işlemleri bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Firma uzun yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet verdiği için mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ayrıca Aksaray evden eve nakliyat firması, ofis, parça yük ve kurumsal taşımacılık gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine anlık olarak araç tahsis edilmektedir. Firmanın ekipleri, tüm eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve profesyonel bir şekilde yeni yaşam alanlarına götürmektedir.

Nakliyat İşlemleri

Aksaray evden eve nakliyat personelleri, öncellikle eşyaları özenle paketlemektedir. Masalar, mobilyalar ve diğer ürünler, en az iki kat olacak bir şekilde sarılmaktadır. Bu sayede hiçbir yüzeyin çizilmesi veya zarar görmesi engellenmektedir. Paketlenen eşyalar kademeli bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Yükleme işlemleri sırasında ise, bahsi geçen eşyaların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Aksaray evden eve nakliyat firması, yeni yaşam alanlarına getirilen tüm mobilya ve koltukları özenle yerleştirmektedir. Ekipler, montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Ayrıca gerek taşıma, gerekse kurulum hizmetleri sırasında ürün güvenliği maksimum bir düzeye getirilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

Asansörlü Taşımacılık

Dar sokak ve daireler için tasarlanan asansörlü taşımacılık hizmeti, eşyaların yüksek katlara kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlamamaktadır. Aksaray evden eve nakliyat firması araçlarında bulunan asansör sistemleri, tüm yüklere uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle de insan gücü kullanımı nedeniyle ev eşyaları zarar görmektedir. Ancak asansör sistemleri sayesinde tüm bu zararlar ortadan kaldırılmaktadır. Aksaray evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan tır ve kamyon modelleri, tüm yüklerin güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Parça yükler, ofis malzemeleri ve ağır yükler de dâhil olmak üzere tüm taşımacılık hizmetleri bu araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Aksaray Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Bireylerin her zaman gözünü korkutan ağır nakliyat fiyatları, firma tarafından yapılan indirim ve kampanalar sayesinde minimum bir seviyeye indirilmektedir. Aksaray evden eve nakliyat, tüm müşterilerine özel avantajlı teklifler hazırlamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini ve eşyalarınızın şehir dışına da gönderilmesini de sağlayabilirsiniz.  

 

 

 

0530 165 5730