Close

 Akatlar Evden Eve Nakliyat 0532 622 62 60

Akatlar nakliyat firması, alanında uzman personelleri ve farklı araç modelleri ile nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Şuana kadar pek çok projede yer almış olan söz konusu firma, gelişmiş bir tecrübeye sahiptir. Evlerde, ofisler ve kurumsal şirketlerde yer alan tüm eşyalar, bilimsel yöntemler ile taşınmaktadır. Bu sayede de en ufak sorunun yaşanması veya eşyalara zarar gelmesi engellenmektedir. Akatlar evden eve nakliyat, istenilen ilçelere maksimum 1 iş günü içerisinde ekip yönlendirmektedir. Ayrıca firma ekipleri, eşyaları inceledikten sonra bir fiyat vermekte ve anlaşılan rakam dışında herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Paketleme İşlemleri

 

Akatlar evden eve nakliyat personelleri, taşınması düşünülen tüm yükleri özenle paketlemektedir. Eşyaların yüzeyleri en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmakta ve çevresel etkenlere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ayrıca kırılması muhtemel olan malzemeler için de köpükten oluşan koliler kullanılmaktadır. Yolculuk sırasında paketlerin açılmaması veya birbirine zarar gelmemesi için de önlemler alınmaktadır. Akatlar evden eve nakliyat personelleri, paketlenen yükleri belli bir sıraya göre araçlara yüklemekte ve yeni yaşam alanına götürmektedir. Firma müşterilerine sunmuş olduğu asansörlü taşımacılık desteği sayesinde de nakliyat sürecini kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır.

 

Montaj İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, paketlerin çıkarılmakta ve ürün sahipleriyle beraber kontrol edilmektedir. Daha sonra ise, alanında uzman mobilya ustaları tarafından özenle montaj işlemlerine başlanmaktadır. Tüm eşyalar, dolaplar ve kabinler dikkatli bir şekilde kurulmaktadır. Akatlar evden eve nakliyat firması, zarar gören ürünlerin maddi değerlerini karşılamakta ve müşterilerin mağdur olmasını engellemektedir. Ayrıca apartmanlarda yer alan merdiven boşluklarının dar olması durumunda da asansörlü taşımacılık araçları devreye girmektedir. Montaj öncesinde yeni yaşam alanına çıkartılan eşyalar, sayımlardan geçirilmekte ve en küçük bir malzemenin kaybolması bile engellenmektedir.

Akatlar Evden Eve Nakliyat Araçları

Akatlar evden eve nakliyat bünyesinde, kamyon, tır ve hafif ticari olmak üzere pek çok araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlar sağlamlık ve dayanıklılık esasları göz önünde bulundurularak hizmete sunulmuştur. Depolama alanları bir hayli geniş olan kamyon ve tırlar, düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir. Ayrıca parça yük taşımacılığı ve kurumsal yük taşımacılığı gibi projeler için de ekonomik yakıt tüketimine sahip olan araçlar kullanılmaktadır. Sizde hemen Akatlar nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ekonomik bir hizmet almak için de firmayı tercih edebilirsiniz.

0530 165 5730