Close

Akaretler Evden Eve Nakliyat 0532 622 62 60

Ev ve ofis taşımacılığı sektöründe hizmet veren Akaretler evden eve nakliyat firması, alanında başarıyı yakalamıştır. Tüm yükler, sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm yöntemleri ile taşınmakta ve yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Firma talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekip ve araç göndermektedir. Bu sayede yeni düzenin kurulması noktasında zaman kaybı yaşanmamaktadır. Akaretler evden eve nakliyat ekipleri, paketleme ve montaj işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca söz konusu firma bu hizmetler için de herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Taşımacılık uygulamaları sırasında en çok şikâyet edilen noktalardan biri de eşyaların zarar görmesidir. Ancak Akaretler nakliyat, tüm işlemleri kontrollü ve kademeli bir şekilde gerçekleştirdiği için bu gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır.  

 

Eşyaları Nasıl Toparlanır?

 Dairelere veya ofislere gelen ekipler, öncellikle taşınması gereken tüm eşyaların listesini çıkarmaktadır. Yapılan bu listeye göre paketleme işlemleri başlatılmakta ve tüm parçalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlarla sarmalanmaktadır. Akaretler evden eve nakliyat personelleri, eşyaların genelini tek bir araç ile yeni yaşam alanına götürmektedir. En ufak bir parçanın zarar görmemesi veya kaybolmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca montaj öncesinde de tekrar sayımlardan geçirilen yükler, Akaretler nakliyat personelleri tarafından özenle kurulmaktadır.

 Genel Hizmetler

 Akaretler evden eve nakliyat şirketi, ofis, ev, ağır ve parça yük taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Ancak firma ağır yükler veya fabrika malzemeleri için de özel araç tedarik edebilme kapasitesine sahiptir. Yaşam alanlarında kullanılmayan eşyalar için de depolama desteği sunulmaktadır. Tüm fazla malzemeler, teker teker adreslerden toplanmakta ve firmanın depolarına götürülmektedir. Akaretler evden eve nakliyat depoları, tüm ürünlere özel olarak dizayn edilmiştir. Söz konusu bu alanlar 7/24 güvenlik kameraları ile takip edilmektedir. Akaretler nakliyat, parça yük taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Bilindiği üzere eşya sayının az olduğu durumlarda koca bir kamyon veya tır kiralamak maddi açıdan mantıksızdır. Ancak firma ürün sayısına göre fiyat vermekte ve tüm parça yükler talep edilen adreslere gönderilmektedir.

 Akaretler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Akaretler nakliyat ekipleri, işlem görmesi planlanan eşyaları önceden incelemekte ve müşteriye fiyat bilgisi vermektedir. Yakın güzergâhlar için de herhangi bir araç masrafı talep edilmemektedir. Sizde hemen Akaretler nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve fiyatlar noktasında bilgisi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tüm eşyalarınızın incelenmesi için de evinize ücretsiz bir şekilde teknik ekip gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

0530 165 5730