Close

Ağva Evden Eve Nakliyat 0532 622 62 60

ataşehir evden eve nakliyat

Farklı özelliklere sahip olan eşyalar, Ağva evden eve nakliyat firması tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Firma başta ev eşyası olmak üzere, kurumsal, ağır yük, parça yük ve ofis taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda da hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan araç modelleri sayesinde tüm projeleri başarıyla gerçekleştiren firma, ürün güvenliğini de profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Ağva evden eve nakliyat firması, İstanbul’un tüm ilçelerine de sevkiyat düzenlemektedir. Ayrıca yakın veya uzak hiç fark etmeksizin tüm nakliyat uygulamaları makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Kamyon ve tır modellerinde bulunan ekonomik yakıt tüketim özelliği sayesinde işlem maliyetleri düşürülmekte ve bu düşüş müşterilere yansıtılmaktadır.

Paketleme Ve Montaj  

Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır. Tüm eşyalar en az 2 kat olacak bir şekilde sarmalanmakta ve tekrar kutulara yerleştirilmektedir. Ağva evden eve nakliyat firmasının personelleri, yeni yaşam alanına getirilen eşyaların kısa bir süre içerisinde montajını gerçekleştirmektedir. Alanında uzman olan mobilya ustaları sayesinde kurulum işlemlerinde de sorun yaşanması engellenmektedir. Ayrıca yükleme ve indirme sırasında kullanılması acil olan eşyalara öncelik verilmektedir. Ağva evden eve nakliyat firması, müşterilerine sigortalı taşımacılık desteği de sunmaktadır.

Ağva Evden Eve Nakliyat Farkı 

Her yük, farklı özelliklere ve tonajlara sahiptir. Bu nedenle de işlem görmesi planlanan yüklerin önceden incelenmesi ve çıkan sonuçlara göre iş planı yapılması gerekmektedir. Ağva evden eve nakliyat personelleri, adreslere önceden giderek, çeşitli analizler gerçekleştirmektedir. Örneğin eşya sayısının fazla olduğu durumlarda depolama alanı geniş olan tır veya kamyonlar kullanılmaktadır. Bu sayede tüm eşyalar tek bir seferde taşınmakta ve sürekli git gel yapılması durumunda kalmamaktadır. Günümüz teknolojisi ile üretilen tır ve kamyonlarda yer alan asansör sistemleri ile de eşyalar daha hızlı bir şekilde taşınabilmektedir.

 

Şehir İçi Nakliyat  

İstanbul gibi kalabalık şehirlerde nakliyat hizmeti vermek oldukça zordur. Özellikle de dar ve girilmesi zor olan mahalleler için farklı çözüm yöntemleri geliştirilmesi gerekmektedir. Ağva evden eve nakliyat firması ise, bu gibi projelerde teknolojik ekipmanlardan destek almaktadır. Ayrıca şehir içi taşımacılık hizmetlerinde kullanılan araçların küçük veya büyük boyları bulunmaktadır. Aracın caddeye veya evin bulunduğu bölgeye kolay bir şekilde girebilmesi için önceden teknik çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen Ağva evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve istediğiniz adrese ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz

0530 165 5730