Close

Ahır Kapı Evden Eve Nakliyat 0532 622 62 60

alibeyköy evden eve nakliyat

 Taşımacılık sektörü, bireylerin her zaman endişe duyduğu bir çalışma alanıdır. Yanlış yapılan işlemlerden dolayı eşyalar zarar görmekte ve bir daha kullanılmamaktadır. Ahır kapı evden eve nakliyat firması ise, bahsi geçen sorunlara kesin çözümler geliştirmektedir. Özellikle de evlerde ve ofislerde yer alan eşyalar, hassasiyet ile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Buna ek olarak firma tüm uygulama alanlarında önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Mobilyaların, beyaz eşyaların ve diğer yüklerin zarar görmemesi için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Ahır kapı evden eve nakliyat firması, müşterini memnun etmek için de ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca her projeye özel yüzde 10’lara varan indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Nakliyat Süreci Nasıl Tamamlanır?

 

Paketleme işlemlerine geçmeden önce tüm eşyalar, Ahır kapı evden eve nakliyat ekipleri tarafından incelenmektedir. Bu inceleme sayesinde uygulama noktasında sorun yaşanması engellenmekte ve projeye uygun araç modelleri belirlenmektedir. Daha sonra paketlenen eşyalar, özenle araca yüklendikten sonra yeni yaşam alanına götürülmektedir. Ardından asansör sistemleri kurulmakta ve tüm paketler çok kısa bir süre içerisinde yeni yaşam alanlarına çıkarılmaktadır. Ahır kapı evden eve nakliyat personelleri, montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Daire içerisinde yer alan dolaplar ve mobilyalar paketlerinden çıkarılarak, alanında uzman marangoz ustaları tarafından kurulmaktadır. Böylece nakliyat hizmetleri kontrollü ve kademeli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Nakliyat Araçları

 

Eşyaların taşınabilmesi için kullanılan nakliyat araçların fiziki özellikleri oldukça önemlidir. Ahır kapı evden eve taşımacılık bünyesinde bulunan kamyonlar, yüklere özel olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca bu araçlar günümüz teknolojisi ile üretildiği için pek çok özelliğe sahiptir. Örneğin kasanın arkasında bulunan asansör kapağı sayesinde tüm eşyalar araç içerisine kolay bir şekilde yüklenmektedir. Firma tüm hizmet alanlarında güçlü teknolojik alt yapısını kullandığı için orantısız insan gücünün yol açtığı sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ahır kapı evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere de çok kısa bir süre içerisinde araç göndermektedir.

 

Ahır Kapı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sektörün liderliğini üstlenen Ahır kapı evden eve nakliyat, ofis, parça yük, kurumsal yük ve ağır yük taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Firmanın araç sayısı oldukça fazla olduğu için her türlü yük çeşidi profesyonel bir şekilde işlem görmektedir. Ayrıca firma şehirlerarası nakliyat sektöründe de boy göstermektedir. Tüm eşyalar, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı illerine lanse edilmektedir. Sizde hemen Ahır kapı nakliyat ile iletişime geçebilir ve güvenli bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

0530 165 5730