Close

Adalar Eşya Depolama

Adalar eşya depolama firmaları ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, kiralık depo alanı, güvenli depoları indirimli ücretlerle kiralayın.

Adalar Eşya Depolama Firması

Adalar eşya depolama konusunda firmamız uzman olan personeli il oldukça başarılı bir iş çıkarmaktadır. İstanbul’un en nezih yerlerinden birisi olarak kabul edilen Adalar içinde ve dışında birçok adrese evinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde depoluyoruz. Bunun için Adalar nakliyat hizmetlerinde işinde uzman olan personel ile çalışıyoruz. Son derece titiz davranan görevlilerimiz sayesinde, eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden, taşıma işlemini başarılı bir biçimde yapmaktayız. Son sistem teknolojik aletleri kullanmaktayız. Olası kazaları da hesap eden firmamız, bundan dolayı eşyalarınızın tümüne sigorta yapmaktadır. Sigorta sayesinde kaza ya da hasarlarınızın hepsi karşılanmış olacaktır. Bünyemizde birçok farklı kamyon bulunmaktadır. Eşyanın cinsine göre kamyon seçimi yapılmaktadır.

Adalar eşya depolama firması arayan kişiler, bu noktada bizimle hemen iletişime geçebilirler. Şirketimiz, sektör içinde uzun yıllardan beri bulunmaktadır. Her türlü eşyanın, farklı semtler ve lokasyonlar arasında taşınmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı gitmeyeceğimiz bir yer yok. Bunun yanı sıra şirket olarak, alanının en iyileri olarak tabir edilen personel ile çalışıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını adeta kendi eşyamız gibi görüyoruz ve bundan dolayı çok büyük bir özen ile eşyaları taşıyoruz. Ayrıca sigorta sistemini uygulamaktayız. Eşyaların zarar görmesi, düşmesi ya da çizilmesi gibi durumlarda sigorta sistemi masrafları karşılamaktadır. Eşyaların kutu içine konulması ve ambalajlanması da yine bizim ile çok kolay oluyor.

Güvenli Adalar Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev taşıma işlemlerinde Adalar ev eşyası depolama ile güvenli bir hizmet vaat ediyoruz. İlk etapta bünyemizde çalışan görevliler evinizdeki tüm eşyaları kurallara uygun bir şekilde ambalajlamaya başlıyor. Eşyanın türüne göre ambalaj kullanıyoruz. Böylelikle en hassas eşyalarınız bile hiçbir şekilde zarar görmeden ve kırılmadan taşınmış oluyor. Bunun yanı sıra eşya taşıma işlemi sırasında modern ve uzun asansörlerden faydalanmaktayız. Bu asansörler aynı zamanda güvenli bir şekilde eşyalarınızı indiriyor. Böylelikle apartmana ya da eşyalarınıza herhangi bir biçimde zarar gelmiyor. Marangozlarımız, takması ya da sökmesi zor olan eşyalar ile ilgileniyor. Her taşıma işlemi sırasında marangozlar ile kusursuz bir hizmet veriyoruz.

Adalar Ev Depolama hizmetini almak isteyen kişiler için Adalar evden eve nakliyat şirketi olarak oldukça hızlı bir şekilde hareket etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz sistemler de buna dahildir. Çünkü eşyaların taşınması için insan gücü değil asansör ile çalışma yapmaktayız. Asansör, kullanım kolaylığı sağlayan bir araçtır. Bunun yanı sıra masrafları düşüktür. Tek başına bir platform olarak dizayn edilmiş olan asansör, yatay olarak duran bir hattı kullanmaktadır. İşlemleri kolaylaştırmak için kamyon kasasının yanına kurulan asansör, yükseklik dinlemeden erişimi zor binalara da ulaşabilmektedir. Taşıyabildiği eşya sayısı ise çok fazladır. Bu sistem ile indirdiğimiz eşyalarınızı, güvenli olarak yeni evinize de aynı sistem üzerinden, çok fazla zamanınızı almadan koymaktayız.

0530 165 5730